Knygos „Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai „Google“ karalystėje“ pristatymas

Publikuota: 2017 m. vasario 7 d. antradienis

Filme „Super didelis Aš“ (angl. Super Size Me) pasakojama, kas nutinka, kai žmogus visą mėnesį be pertraukos valgo tik greitojo maisto restoranų tiekiamą maistą. Pasekmės sveikatai, kaip žinoma, yra liūdnos. Įdomu, kas nutiktų žmogui, ilgą laiką vartojusiam tik abejotinos kokybės informaciją? Geriausiu atveju būtų galima tikėtis intelektinės dehidratacijos.

Kad taip nenutiktų jums, kviečiame į knygos „Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje“ pristatymą. Ne paslaptis, kad knyga pirmiausiai skirta Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentams, narpliojantiems šiuolaikinių medijų naudojimo ir informacijos išteklių vartojimo temų vingrybes. Tačiau kuriant jos turinį vengta vartoti akademiniams tekstams būdingą, skaitytojus užliūliuojančią terminologiją, tad kviečiame ją skaityti ne vien tik komunikacijos ir informacijos mokslų atstovus. Su knygoje dėstomomis idėjomis galėtų susipažinti visi, norintys tapti sumaniais ir aktyviais informacijos vartotojais. Šie skaitiniai taip pat gali būti aktualūs bibliotekininkams ir mokytojams, ugdantiems mokinių medijų ir informacinio raštingumo gebėjimus. Galų gale knyga skiriama tiesiog tiems, kurie informaciją vertina taip pat rimtai, kaip ir maistą.  

Reginyje dalyvaus knygos autoriai: Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslininkai dr. Vincas Grigas, doc. Andrius Šuminas, doc. Arūnas Gudinavičius ir dr. Modestas Grigaliūnas.  

Renginys vyks vasario 8 d. 18 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) V a. meno erdvėje. Numatoma renginio trukmė – 1,5 val. Organizatorė – Nacionalinė biblioteka. Įėjimas laisvas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks LEU prof. dr. Juozo Skiriaus knygos pristatymas

Lapkričio 10 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Lietuvos edukologijos universiteto profesoriaus Juozo Skiriaus knygos „Lietuvos valdžios ryšiai su JAV lietuviais 1926–1940 metais: suartėjimo kelių paieškos“ pristatymas. skaityti »