Kviečiame į literatūrinius protų mūšius

Publikuota: 2017 m. sausio 6 d. penktadienis

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kviečia jaunuosius skaitytojus išbandyti jėgas literatūriniuose protų mūšiuose. 2016 metais apkeliavusios 35 viešąsias bibliotekas ir subūrusios daugiau kaip 1 000 vaikų, žinių kovos pratęsiamos sostinėje. 

Literatūriniais protų mūšiais siekiama pasitelkus žaidimą propaguoti skaitymo kultūrą, skatinti vaikų susidomėjimą knygomis, padėti jiems atrasti geros ir vertingos literatūros ir ugdyti kūrybingumą. Keturių turų žaidime gali dalyvauti viena klasė, susiskirsčiusi į 4–5 narių komandas. Kiekvienas turas turi savo temą, kiekviename iš jų užduodama po 8 klausimus iš lietuvių ir užsienio literatūros, pateikiama su literatūra susijusių loginių užduočių. Klausimai sudaryti atsižvelgiant į mokyklinę programą ir profesionalų rekomendacijas, juos parengė vaikų literatūros specialistai.

Registruokite savo klasę į literatūrinius protų mūšius ir išbandykite jėgas linksmai pasitikrindami sukauptas žinias:

  • 1–5 klasių mokinių kovos prasidės sausio 11 d. (pradžia – 9.00);
  • 6–8 klasių mokiniai jėgas galės išbandyti nuo vasario 1 d. (pradžia – 13.00).

Žaidimas kartą per savaitę bus rengiamas iki pat vasaros atostogų. Suskubkite registruotis ir rezervuokite tinkamiausią trečiadienį (viena klasė gali dalyvauti vieną kartą) adresu irena.griniene@lnb.lt arba telefonu 8 5 239 8561.

 

Šaltinis: lnb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha