Stebėkite A. Kuzmickaitės 2017/2018 metų kolekcijos pristatymą

Publikuota: 2017 m. balandžio 6 d. ketvirtadienis

Garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė jau penktus metus iš eilės pavasarį pristato savo naujausių darbų kolekciją. Ko gero visi nors kiek besidomintys mada žino Agnės kūrybos simbolį – drugelį.

Vilniaus menų spaustuvėje balandžio 6 d. ji pristatys šiam pavasariui, vasarai ir artėjančiam rudeniui bei žiemai skirtas drabužių kolekcijas, jau įvertintas mados profesionalų neseniai vykusiuose prestižiniuose mados renginiuose.

2017 m. pavasario ir vasaros kolekcijos nuotraukos jau buvo spausdintos amerikiečių mados žurnale „FSHN Magazine“, ukrainietiškame ir itališkame „Vogue“.

Naujausios kolekcijos stebins mados gerbėjus netikėtomis formomis ir faktūromis. Kolekcijos pristatymas vyks laikantis vakarietiškų tradicijų. Renginio muzikinį foną, kaip ir kasmet, kurs  dizainerės vyras dainininkas bei kompozitorius Saulius Prūsaitis.

Tiesioginę transliaciją iš kolekcijos pristatymo, kaip ir kasmet, įgyvendina „Penki TV“. Stebėkite jau šiandien nuo 20 val. portaluose scena.lt ir zmones.lt

Na, o kol laukiate naujos kolekcijos pristatymo, prisiminkime anksčiau vykusius A. Kuzmickaitės renginius:

2016/2017 metų kolekcija

2015 metų kolekcija

2014 metų kolekcija

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai

„Penki“ transliavo A.Kuzmickaitės kolekcijos pristatymą internete

Balandžio 5-osios vakarą garsi Lietuvos dizainerė Agnė Kuzmickaitė kūrybinių industrijų centre „Pakrantė“ pristatė jau šeštąją asmeninę 2018–2019 metų prêt-à-porter kolekciją, kurią, kaip ir kasmet, tiesiogiai internete www.scena.lt ir www.zmones.lt transliavo „Penki“. skaityti »