„BakuTel“ lankytojai domisi saugos sprendimais, HD transliacijomis ir intelektiniu būstu

Publikuota: 2010 m. lapkričio 25 d. ketvirtadienis

 

Baku tęsiasi XVI Azerbaidžano tarptautinė telekomunikacijų ir informacinių technologijų paroda ir konferencija „BakuTel 2010“.

Savo komentarus apie pirmos dienos rezultatus išsakė „BakuTel“ parodoje dalyvaujantys Lietuvos bendrovės, priklausančios įmonių grupei „Penki kontinentai“, atstovai.

Saulius Paukštys, „Penkių kontinentų“ Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovas.

Antrą parodos dieną iš tikrųjų susilaukėme didelio susidomėjimo iš įvairių statybos kompanijų IPTV ir „Smart House“ klausimais.

Didelį žmonių susidomėjimą kelia HD kanalai ir HD filmai, kurių Azerbaidžane nėra pakankamai daug, todėl susidomėjimas būtent šiais dalykais yra gan didelis.

Taip pat žmonės domisi „Smart House“ technologija savo privatiems namams, kurių statybos intensyviai vykdomos aplinkui visą miestą ir miesto centre.

Denis Korobkov, BS/2 Pardavimo konsultavimo skyriaus vadovas

Iš ryto, tai yra faktiškai beveik visą pirmą parodos dieną (antradienį, lapkričio 23 d., buvo pirma parodos diena ir renginį lankė prezidentas bei valstybinių įstaigų atstovai, todėl kiti lankytojai pateko į parodą tik trečiadienį – aut. pastaba), nuolat ėjo žmonės, tad nebuvo kada net prisėsti. Daugiausia susidomėjimo sulaukė „ATMeye.iQ“, nes tai labiausiai įdomu tiems, kas turi kasas, bankinės įrangos. Daug kas atėjo tiesiog pažiūrėti į šį produktą, nes iki tol nieko panašaus nebuvo matę. Todėl manau, jog „ATMeye.iQ“ visą parodos laiką bus itin įdomus lankytojams. Buvo ir tokių žmonių, kurie atėjo pasižiūrėti „TP.net“.

„BakuTel“ pristatomi  „Penkių kontinentų“ sprendimai

„TP.net“ – tai mažmeninei prekybai skirtas frontalus sprendimas. „TP.net“ platforma sukuria bendrą techninę erdvę bet kokios prekybos centre esančios IT įrangos darbui, garantuoja prekybininkams nedidelę techninės priežiūros kainą ir greitą investicijų grąžą. Plačiau >>>

„ATMeye.iQ“ – vaizdo stebėjimo sprendimas. Sistema suteikia galimybę sumažinti savitarnos įrenginių apsaugai skirtas išlaidas, prisideda prie nusikalstamumo bei vandalizmo rizikos mažinimo bei padeda taupyti konfliktams su naudotojais reguliuoti skirtas išlaidas. Plačiau >>>

„Smart House“, arba intelektinis būstas, – tai automatinė sistema, sujungianti ir sinchronizuojanti visus pastate vykstančius procesus – suteikia galimybę valdyti apšvietimo, šildymo, ventiliacijos, saugos, laistymo ir kt. sistemas. Plačiau >>>

Interaktyvioji „Penkių kontinentų“ IP televizija – modulinis sprendimas, kurį sudaro „Live TV“ (EPG, Time Shift (liet. transliacijos sustabdymas), PVR), „On Demand“ (VOD, Playlist (liet. grojaraštis), „Home Media Gateway“), socialinio bendravimo (el. paštas, pokalbių svetainė, „Facebook“), interneto, el. paslaugų (el. parašas, apskaita, el. prekyba), „Lite-TV“ (Web TV (liet. internetinė televizija) TOD), „Smart House“ paslaugos. Plačiau >>>

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Baltijos šalių ir partnerių atstovai stiprino bendradarbiavimą sprendžiant pavojingus kibernetinius incidentus

Praėjusią savaitę Krašto apsaugos ministerijos ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro atstovai dalyvavo JAV pajėgų Europoje vadavietės organizuotuose kibernetinio saugumo pratybose „Baltic Ghost 2017“ Štutgarte. skaityti »

50 slaptažodžių per valandą: kaip galima sukompromituoti verslo tinklą su 20 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu

„Kaspersky Lab“ ekspertai nustatė, kad galingą įsilaužimo įrankį per kelias valandas galima sukurti už maždaug 20 JAV dolerių. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Išpirkos reikalaujantys virusai pavojų kelia išsivysčiusioms rinkoms

Išpirkos reikalaujančių virusų platintojai daugiausia dėmesio skiria turtingoms šalims. Išsivysčiusiose rinkose ne tik aukštesnis pajamų lygis, bet ir pažangesnė mobiliojo ir elektroninio mokėjimo infrastruktūra. Pagal skaityti »

Paaiškėjo kompiuterinio viruso „Petya“ plitimo būdas Ukrainoje

Programišiai atakai panaudojo buhalterinės apskaitos programą „M.E.Doc“, kuri yra gana populiari Ukrainoje, naudojama skirtingose industrijose, įskaitant finansines institucijas. skaityti »

Pasaulį atakuoja virusas „Petya“

Birželio 27 d. pasaulį vėl atakavo „WannaCry“ tipo virusas – „Petya“. skaityti »

Gimtadienių priminimo programa veikė kaip reklaminis virusas

Iš pažiūros nekenksminga „Windows“ operacinėje sistemoje veikianti programa „Birthday Reminder” buvo naudojama „pakabinti“ DNS ir rodyti vartotojams reklamas. skaityti »

Kibernetiniams įsilaužėliams rūpi ne tik pinigai

Internete kasdien pasirodo tūkstančiai naujų virusų atmainų, o didžioji jų dalis išnaudoja jau žinomus, tačiau vartotojų taip ir nepašalintus pažeidžiamumus. skaityti »

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. skaityti »

Programišiai pasitelkė „Instagram“ savo aukų šnipinėjimui

Kenksminga programa „Turla“ socialiniame tinkle „Instagram“ šnipinėja savo potencialias aukas. skaityti »