ESET pristatė penktosios kartos antivirusinės įrangos sistemas „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir „ESET Smart Security 5“

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 14 d. trečiadienis

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naują, penktos kartos antivirusinę programą „ESET NOD32 Antivirus 5“ ir saugumo priemonių paketą „ESET Smart Security 5“. Namų vartotojai Lietuvoje jau gali išmėginti pažangiomis grėsmių sekimo technologijomis ir apsaugos savybėmis išsiskiriančias ESET antivirusines programas, kurios pirmą kartą išleistos lietuvių kalba.

„ESET Smart Security 5“ ir „ESET NOD32 Antivirus 5“ siūlo naujas patobulintas savybes. Pagrindinės jų – apsaugos nuo grėsmių technologija „ESET Live Grid“, išorinių laikmenų kontrolės funkcija, tėvų kontrolės funkcija (tik „ESET Smart Security 5“), įsibrovimų prevencijos sistema (HIPS) ir žaidimams skirtas režimas.

ESET atnaujino grėsmių stebėjimo sistemą „ThreatSense.Net“, kuri penktosios kartos versijoje vadinama „ESET Live Grid“. Ši sistema sparčiau skenuos duomenis sudarydama „saugių“ duomenų bazę. O unikali debesų technologija „ESET Cloud–Powered Reputation“ leis preciziškai ir greitai nustatyti užkrėstus bei kenkėjų nepažeistus duomenis.

Pastarųjų mėnesių ESET virusų ir kenkėjiškų programų statistika atskleidžia, jog grėsmės sparčiausiai plinta per išorines laikmenas, kaip, pavyzdžiui, USB atmintines ar kompaktinius diskus. Penktojoje ESET saugumo sprendimų versijoje atnaujinta išorinių laikmenų kontrolės funkcija automatiškai nuskenuos išorinių laikmenų turinį, taip pat blokuos ar leis prijungti laikmenas, atsižvelgdama į jų parametrus – tipą, gamintoją, dydį bei paskirtį – ar duomenis galima tik nuskaityti ar nuskaityti ir įrašyti į kompiuterį. Be to, šios funkcijos parametrus galima pritaikyti kiekvienam vartotojui ar vartotojų grupei atskirai.

Naujosios ESET saugumo sprendimų versijos suteiks vartotojams patogesnę, aiškia ir lengvai valdomą grafinę vartotojo sąsają lietuvių kalba. Penktoji „ESET Smart Security 5“ versija pasiūlys tėvų kontrolės funkciją, kuri leis blokuoti potencialiai kenksmingas interneto svetaines, tai pat sustiprintą apsaugą nuo brukalo. O kompiuterinių žaidimų mėgėjai neliks abejingi specialiam žaidimų režimui, kuris netrikdys žaidimo metu, apsaugos nuo erzinančių iššokančių langų, taupys sistemos resursus ir taip pagerins žaidimo galimybes.

Pažangi įsibrovimo prevencijos programa (HIPS) užkirs kelią mėginimams įsilaužti į kompiuterį, leis pažengusiems vartotojams stebėti sistemoje ar atskiroje jos dalyje vykstančius procesus, nustatyti prevenciją programoms ar dokumentams.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »