ESET pristatė septintos kartos „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“

Publikuota: 2013 m. spalio 17 d. ketvirtadienis

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET oficialiai pristatė jau septintos kartos savo antivirusinius sprendimus namų vartotojams – „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“. Antivirusinės programos papildytos naujomis funkcijomis: įsilaužimų blokatoriumi, išplėstiniu atminties nuskaitymu, skydu nuo pažeidžiamumo ir nemokama programėle „ESET Social Media Scanner“.

Pastaruoju metu kenkėjiškų programų kūrėjai vis dažniau pasitelkia technologijas, apsunkinančias virusų atpažinimą. Kuriamos naujos grėsmes, kurios naudojasi sistemų pažeidžiamumu ir taikosi į lengviau užkrečiamas interneto naršykles, PDF skaitytuvus, el. pašto klientus ar „Microsoft Office“ komponentus. ESET saugumo ekspertai pasitelkė tris naujas funkcijas, kurios sustiprina duomenų apsaugą nuo naujų ir nežinomų kenkėjų:

Įsilaužimų blokatorius – nauja funkcija, užkertanti kelią pažeidžiamų programų užkrėtimui virusais. Nustato naujus ir nežinomus kenkėjus naršyklėse, dokumentų skaitytuvuose ir el.pašto klientuose.

Išplėstinis atminties nuskaitymas – nustato kenkėjiškas programas, sukurtas išvengti tradicinių nustatymo priemonių, užkerta kelią itin sudėtingoms, sunkiai atpažįstamoms grėsmėms. Funkcija gali analizuoti iššifruotus, „išskaidytus“ failus tiesiai atmintyje, todėl programinė įranga efektyviau saugo nuo naujų ir dar nežinomų kenkėjų.

Skydas nuo pažeidžiamumo – „ESET Smart Security“ asmeninės ugniasienės papildymas, kuris užtikrina stiprią apsaugą nuo bandymų pasinaudoti žinomais sistemos ir tinklo pažeidžiamumais.

Atsižvelgiant į rinkodaros ir sociologijos tyrimų kompanijos „Harris Interactive“ tyrimo duomenis ir augantį kibernetinių grėsmių plitimą socialiniuose tinkluose, įskaitant „Twitter“ brukalus ir kenkėjiškas programas, buvo sukurta nemokama programėlė „ESET Social Media Scanner“. Programėlė užtikrina apsaugą nuo kenkėjiškų nuorodų ir virusų, plintančių socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“. Ji tikrina vartotojo ir jo draugų ar pasekėjų paskyras nuo kenkėjų, taip pat siūlo tinkamai pasirinkti privatumo nustatymus. Visas turimas socialines paskyras galima valdyti prisijungus prie my.eset.com

Remiantis „Harris Interactive“ prieš mėnesį atlikto tyrimo duomenimis, kiekvienas vartotojas, iš apklaustų 2 089 suaugusiųjų (nuo 18 m., JAV), turi mažiausiai dvi paskyras socialiniuose tinkluose ir net du trečdaliai apklaustųjų mano, kad socialiniai tinklai nesiima jokių priemonių, kad apsaugotų vartotojus nuo kenkėjiškų nuorodų ar turinio platinimo. Tyrimo išvadoje teigiama: „Gauti įtartinas žinutes tapo normaliu dalyku, 4 iš 5 vartotojų yra bent kartą gavę tokią žinutę; iš jų net 91 proc. ją gavo šiais metais“.

Naujos kartos „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“ yra oficialiai sertifikuotos, kad palaiko operacines sistemas „Windows 8“ ir „Windows 8.1“. Daugiau informacijos apie ESET antivirusines programas ir jų atsisiuntimas puslapyje http://www.eset.lt             

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„No More Ransom“ iniciatyva: daugiau nei 28 000 iššifruotų įrenginių

Prieš metus, 2016 m. liepos 25 d., Nyderlandų nacionalinė policija, Europolas, „McAfee“ ir „Kaspersky Lab“ pradėjo iniciatyvą „No More Ransom initiative“. skaityti »

Naujas pavojingas bankinis „Trojos“ virusas pasirengęs pulti

„Kaspersky Lab“ ekspertai aptiko „NukeBot“ – naują kenkėjišką programą, kuri skirta vogti internetinės bankininkystės klientų duomenis. skaityti »

Dėmesio: plinta apgaulingos SMS žinutės

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba informuoja, kad šiuo metu Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. skaityti »

Darbuotojų identifikacijai po oda įsiuvami lustai

Dvi įmonės jau eksperimentuoja savo darbuotojams po oda įsiūdamos mikroschemas. skaityti »

Ar pildosi 2017 m. saugumo prognozės?

Panašu, kad ekspertai nesuklydo prognozuodami išpirkos reikalaujančių kenkėjų gausą ir kitas saugumo grėsmes šiems metams. skaityti »

„Kaspersky Lab“ švenčia 20 metų jubiliejų

1989 m. jaunas programinės įrangos inžinierius nustatė, kad jo kompiuterį užpuolė nežinomas „Cascade“ virusas. Tas inžinierius – tai Eugenijus Kaspersky. skaityti »

„Mastercard“ investuoja į dirbtinio intelekto technologijas

„Mastercard“ įsigijo dirbtinio intelekto technologijas kuriančią įmonę „Brighterion“. skaityti »

Kibernetinio saugumo taryboje aptartas Nacionalinės kibernetinio saugumo strategijos rengimas

Liepos 12 d. įvyko jau penktasis nuo 2015 m. egzistuojančios Kibernetinio saugumo tarybos, vadovaujamos Tarybos pirmininko – Krašto apsaugos viceministro Edvino Kerzos – posėdis. skaityti »

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

Remiantis „Cisco“ ataskaita, masinę auditoriją sutraukiantys internetiniai puslapiai, taip pat ir socialiniai tinklai, kelia ženklią grėsmę verslo duomenų saugumui. skaityti »

Interneto bankininkystės saugumo incidentai bankams kainuoja 1,8 mln. JAV dolerių

61 proc. kibernetinio saugumo incidentų, susijusių su internetine bankininkyste, puolamoms institucijoms pridaro papildomų išlaidų, įskaitant duomenų, prekių ženklo ar įmonės reputacijos praradimą, konfidencialios informacijos nutekėjimą ir t. t. skaityti »