ESET pristatė septintos kartos „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“

Publikuota: 2013 m. spalio 17 d. ketvirtadienis

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET oficialiai pristatė jau septintos kartos savo antivirusinius sprendimus namų vartotojams – „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“. Antivirusinės programos papildytos naujomis funkcijomis: įsilaužimų blokatoriumi, išplėstiniu atminties nuskaitymu, skydu nuo pažeidžiamumo ir nemokama programėle „ESET Social Media Scanner“.

Pastaruoju metu kenkėjiškų programų kūrėjai vis dažniau pasitelkia technologijas, apsunkinančias virusų atpažinimą. Kuriamos naujos grėsmes, kurios naudojasi sistemų pažeidžiamumu ir taikosi į lengviau užkrečiamas interneto naršykles, PDF skaitytuvus, el. pašto klientus ar „Microsoft Office“ komponentus. ESET saugumo ekspertai pasitelkė tris naujas funkcijas, kurios sustiprina duomenų apsaugą nuo naujų ir nežinomų kenkėjų:

Įsilaužimų blokatorius – nauja funkcija, užkertanti kelią pažeidžiamų programų užkrėtimui virusais. Nustato naujus ir nežinomus kenkėjus naršyklėse, dokumentų skaitytuvuose ir el.pašto klientuose.

Išplėstinis atminties nuskaitymas – nustato kenkėjiškas programas, sukurtas išvengti tradicinių nustatymo priemonių, užkerta kelią itin sudėtingoms, sunkiai atpažįstamoms grėsmėms. Funkcija gali analizuoti iššifruotus, „išskaidytus“ failus tiesiai atmintyje, todėl programinė įranga efektyviau saugo nuo naujų ir dar nežinomų kenkėjų.

Skydas nuo pažeidžiamumo – „ESET Smart Security“ asmeninės ugniasienės papildymas, kuris užtikrina stiprią apsaugą nuo bandymų pasinaudoti žinomais sistemos ir tinklo pažeidžiamumais.

Atsižvelgiant į rinkodaros ir sociologijos tyrimų kompanijos „Harris Interactive“ tyrimo duomenis ir augantį kibernetinių grėsmių plitimą socialiniuose tinkluose, įskaitant „Twitter“ brukalus ir kenkėjiškas programas, buvo sukurta nemokama programėlė „ESET Social Media Scanner“. Programėlė užtikrina apsaugą nuo kenkėjiškų nuorodų ir virusų, plintančių socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“. Ji tikrina vartotojo ir jo draugų ar pasekėjų paskyras nuo kenkėjų, taip pat siūlo tinkamai pasirinkti privatumo nustatymus. Visas turimas socialines paskyras galima valdyti prisijungus prie my.eset.com

Remiantis „Harris Interactive“ prieš mėnesį atlikto tyrimo duomenimis, kiekvienas vartotojas, iš apklaustų 2 089 suaugusiųjų (nuo 18 m., JAV), turi mažiausiai dvi paskyras socialiniuose tinkluose ir net du trečdaliai apklaustųjų mano, kad socialiniai tinklai nesiima jokių priemonių, kad apsaugotų vartotojus nuo kenkėjiškų nuorodų ar turinio platinimo. Tyrimo išvadoje teigiama: „Gauti įtartinas žinutes tapo normaliu dalyku, 4 iš 5 vartotojų yra bent kartą gavę tokią žinutę; iš jų net 91 proc. ją gavo šiais metais“.

Naujos kartos „ESET NOD32 Antivirus“ ir „ESET Smart Security“ yra oficialiai sertifikuotos, kad palaiko operacines sistemas „Windows 8“ ir „Windows 8.1“. Daugiau informacijos apie ESET antivirusines programas ir jų atsisiuntimas puslapyje http://www.eset.lt             

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Baltijos šalių ir partnerių atstovai stiprino bendradarbiavimą sprendžiant pavojingus kibernetinius incidentus

Praėjusią savaitę Krašto apsaugos ministerijos ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro atstovai dalyvavo JAV pajėgų Europoje vadavietės organizuotuose kibernetinio saugumo pratybose „Baltic Ghost 2017“ Štutgarte. skaityti »

50 slaptažodžių per valandą: kaip galima sukompromituoti verslo tinklą su 20 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu

„Kaspersky Lab“ ekspertai nustatė, kad galingą įsilaužimo įrankį per kelias valandas galima sukurti už maždaug 20 JAV dolerių. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Išpirkos reikalaujantys virusai pavojų kelia išsivysčiusioms rinkoms

Išpirkos reikalaujančių virusų platintojai daugiausia dėmesio skiria turtingoms šalims. Išsivysčiusiose rinkose ne tik aukštesnis pajamų lygis, bet ir pažangesnė mobiliojo ir elektroninio mokėjimo infrastruktūra. Pagal skaityti »

Paaiškėjo kompiuterinio viruso „Petya“ plitimo būdas Ukrainoje

Programišiai atakai panaudojo buhalterinės apskaitos programą „M.E.Doc“, kuri yra gana populiari Ukrainoje, naudojama skirtingose industrijose, įskaitant finansines institucijas. skaityti »

Pasaulį atakuoja virusas „Petya“

Birželio 27 d. pasaulį vėl atakavo „WannaCry“ tipo virusas – „Petya“. skaityti »

Gimtadienių priminimo programa veikė kaip reklaminis virusas

Iš pažiūros nekenksminga „Windows“ operacinėje sistemoje veikianti programa „Birthday Reminder” buvo naudojama „pakabinti“ DNS ir rodyti vartotojams reklamas. skaityti »

Kibernetiniams įsilaužėliams rūpi ne tik pinigai

Internete kasdien pasirodo tūkstančiai naujų virusų atmainų, o didžioji jų dalis išnaudoja jau žinomus, tačiau vartotojų taip ir nepašalintus pažeidžiamumus. skaityti »

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. skaityti »

Programišiai pasitelkė „Instagram“ savo aukų šnipinėjimui

Kenksminga programa „Turla“ socialiniame tinkle „Instagram“ šnipinėja savo potencialias aukas. skaityti »