„Kaspersky Lab“ kas mėnesį išleidžia 4 petabaitus atnaujinimų

Publikuota: 2014 m. lapkričio 11 d. antradienis

„Kaspersky Lab“ suskaičiavo, kad kas mėnesį jos apsaugos produktai visame pasaulyje gauna iki 60 tūkst. atnaujinimų. Bendra šių atnaujinimų apimtis – keturi petabaitai. Arba beveik vienas milijonas filmų. Arba daugiau nei dešimt milijonų knygų. Jei toks skaičius knygų būtų sukrautos viena ant kitos, bokštatas pasiektų Mėnulį.

Atnaujinant aktualizuojamos signatūrinės bazės, foniniu režimu parsiunčiami svarbūs papildymai. Kartu su euristinėmis technologijomis tai leidžia užtikrinti vartotojų duomenų apsaugą nuo kasdien atsirandančių virusų, eksploitų, netikrų puslapių ir kitų įmantrių kibernetinių nusikaltėlių metodų. Kiekvieną parą „Kaspersky Lab“ ekspertai analizuoja ir papildomai įrašo į signatūrų bazę per tris tūkstančius pavojingos programinės įrangos egzempliorių, – tai yra, per šimtą milijonų kenkėjiško kodo egzempliorių per metus.

Visų produktų atnaujinimų apimtis per sekundę sudaro apie 14 gigabitų (t. y., 1,75 gigabaitų), ir jie siunčiami apytiksliai 25 milijonams unikalių IP adresų 200 šalyse ir teritorijose kiekvieną dieną. Per mėnesį susikaupia daugiau nei 4 petabaitai duomenų, perduotų „Kaspersky Lab“ produktams. Tačiau paprastas vartotojas šio didelio ir kruopštaus bendrovės ekspertų darbo nepastebi, mat atnaujinimai diegiami nepastebimai ir automatiškai, nenaudojant saugomų įrenginių sistemų resursų.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Kaspersky Lab“ pristatė apsaugos priemonę „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriams

„Kaspersky Lab“ pristatė saugaus ryšio sprendimą, skirtą „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriams šifruoti duomenų srautus. skaityti »

Ką daryti, kad jūsų kompiuteris nereikalautų išpirkos?

Kaip jaustumėtės, jei vieną rytą netektumėte svarbių dokumentų, skaitmeninių nuotraukų, kuriose išsaugotos brangios akimirkos, vaizdo įrašų ? skaityti »

2017 m. pirmąjį ketvirtį išpirkos reikalaujančių virusų skaičius išaugo trigubai

Aptiktų mobiliųjų išpirkos reikalaujančių virusų skaičius pasiekė 218 625 per ketvirtį, palyginti su 61 832 ankstesnį ketvirtį. skaityti »

Daugiausiai nuo „WannaCry“ viruso nukentėjo kompiuteriai su „Windows 7“ operacine sistema

Dviejuose iš trijų kompiuterių, nukentėjusių nuo viruso „WannaCry“ atakos, buvo įdiegta operacinė sistema „Windows 7“ be saugumo sistemos atnaujinimų. skaityti »

„Swift“ atidarė kibernetinių grėsmių informacijos tarnybą

Tarptautinė tarpbankinė mokėjimų informacijos perdavimo ir įgyvendinimo sistema „Swift“ atidarė Informacijos mainų ir analizės centrą, skirtą informuoti „Swift“ tinklo bankus apie paskutines kibernetinio saugumo tendencijas. skaityti »

Būkite budrūs: sukurta nauja viruso „WannaCry“ versija

Pranešama, kad viruso „WannaCry“ kūrėjai išleido naują jo versiją, galinčią apeiti jo plitimą stabdantį domeną. skaityti »

Kibernetiniai nusikaltėliai sukūrė tikrą „darbo biržą“ – išpirkos reikalauti gali bet kas

Nuo viruso „WannaCry“ preliminariai nukentėjo daugiau nei 200 tūkst. kompiuterių, esančių 150 šalyse. skaityti »

Po visą pasaulį paplitęs virusas „WannaCry“ laikinai sustabdytas

Virusą „WannaCry“ laikinai sustabdė Didžiosios Britanijos programuotojas. skaityti »

Duomenys telefone: kokios technologijos apsaugos geriausiai?

Išmanusis telefonas mūsų dienomis yra ne tik susisiekimo, fotografavimo, vaizdo įrašų peržiūroms ar pramogoms skirta priemonė. skaityti »

Kas ketvirtam bankui sunku patikrinti interneto bankininkystės klientų tapatybę

Remiantis naujausios Finansų institucijų saugumo rizikos apklausos rezultatais, 24 proc. viso pasaulio bankų, teikdami skaitmeninės ir internetinės bankininkystės paslaugas, patiria sunkumų identifikuojant savo klientus. skaityti »