Talentų laboratorija padeda jauniems specialistams rasti savo kelią į kibernetinį saugumą

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 11 d. ketvirtadienis

Karjera kibernetinio saugumo srityje labai pelninga, vis dėlto pradedantiesiems labai sunku rasti savo kelią į šį sudėtingą verslą. Visame pasaulyje labai trūksta ekspertų, o įmonės rizikuoja tapti kibernetinių nusikaltėlių ar kibernetinio šnipinėjimo aukomis. Todėl „Kaspersky Lab“ įkūrė Talentų laboratoriją – tarptautinį konkursą studentams ir 18–30 metų specialistams. Programos tikslas – spręsti aktualius kibernetinio saugumo iššūkius pasitelkiant konkurentų techninius ir kūrybinius talentus. Atkreiptinas dėmesys, kad programos nugalėtojui bus finansuojamas išsilavinimas arba bus siūloma dalyvauti tokiuose prestižiniuose pasaulio pramonės renginiuose kaip „Kanų liūtai“ ir Saugumo analitikų suvažiavimas (SAS).

Konkurso metu bus paskelbti trys nugalėtojai: nominacijos „Talentingiausias“ laimėtojas gaus 10 tūkst. JAV dolerių dotaciją tolesniam mokymuisi; „Saugumo talento“ laimėtojas bus pakviestas į 2017 m. SAS, o visas išlaidas padengs „Kaspersky Lab“; „Kūrybiškumo talento“ laimėtojas galės dalyvauti 2017 m. „Kanų liūtų“ renginyje, o „Kaspersky Lab“ apmokės bilietus ir kelionės išlaidas. Visi 50 finalininkų bus apdovanoti papildomais „Kaspersky Lab“ ir Talentų laboratorijos partnerių prizais ir suvenyrais, galės konsultuotis su ekspertais ir išmėginti ilgalaikės karjeros galimybes.

„Man kibernetinis saugumas visada buvo įdomiausias aspektas, pagrindinis dalykas, kuriuo reikia rūpintis, – sako Rajanas Naraine (Ryan Naraine), „Kaspersky Lab“ Globalių tyrimų ir analizės komandos Šiaurės Amerikoje vadovas. – Tačiau kelias į šią sritį yra labai sudėtingas, daugelis geriausių mūsų ekspertų neturi formalaus su saugumu susijusio išsilavinimo, tiesiog juo labai domėjosi. Šiuo konkursu norime paskatinti besidominčiųjų smalsumą ir atskleisti, kiek daug skirtingų kelių veda į kibernetinio saugumo sritį. Pasauliui reikia daugiau aukštos IT saugumo kvalifikacijos specialistų.“

Pareiškimai realiuoju laiku priimami tinklalapyje  academy.kaspersky.com/talentlab  iki 2016 m. lapkričio 15 d., juos teikti galima iš visų šalių. Jie internetu bus vertinami lapkričio 15–30 d. Finalininkai bus paskelbti gruodžio 1 d. 50 geriausiai pasirodžiusių dalyvių bus pakviesti į finalą, kuris vyks Prahoje (Čekijos Respublika) 2017 m. vasarį, pristatyti savo projektų ir varžytis dėl pagrindinių prizų.

Talentų laboratorijoje techniškai bus vertinamos praktinės užduotys tokiose srityse kaip moksliniai antikenkėjiškų programų tyrimai, kibernetinio saugumo sprendimai, mobilusis saugumas, kibernetinės fizinės sistemos, daiktų internetas, vaikų saugumas internete ir saugumo žinios. Be techninių vertinimų, dalyviai turės susidoroti su vartotojų rinkodaros iššūkiais, analizuoti interneto turinį, sukurti šviečiamąsias ir pramogines programas. Visos sritys bus prižiūrimos „Kaspersky Lab“ ekspertų. Talentų laboratorija kviečia individualius dalyvius ir komandas.

„Kaspersky Lab“ šia iniciatyva tęsia savo švietėjišką veiklą. Bendrovėje įsteigtas „Kaspersky Academy“ departamentas, kuris vykdo daugybę jaunų talentų IT saugumo srityje palaikymo projektų. Bendrovė ieško talentingų jaunų žmonių, kad suteiktų jiems galimybę būti pastebėtiems, gilinti žinias ir įgūdžius kibernetinio saugumo srityje. Naujos kartos aukštos kvalifikacijos specialistai yra visų mūsų saugios ateities pagrindas.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Baltijos šalių ir partnerių atstovai stiprino bendradarbiavimą sprendžiant pavojingus kibernetinius incidentus

Praėjusią savaitę Krašto apsaugos ministerijos ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro atstovai dalyvavo JAV pajėgų Europoje vadavietės organizuotuose kibernetinio saugumo pratybose „Baltic Ghost 2017“ Štutgarte. skaityti »

50 slaptažodžių per valandą: kaip galima sukompromituoti verslo tinklą su 20 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu

„Kaspersky Lab“ ekspertai nustatė, kad galingą įsilaužimo įrankį per kelias valandas galima sukurti už maždaug 20 JAV dolerių. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Išpirkos reikalaujantys virusai pavojų kelia išsivysčiusioms rinkoms

Išpirkos reikalaujančių virusų platintojai daugiausia dėmesio skiria turtingoms šalims. Išsivysčiusiose rinkose ne tik aukštesnis pajamų lygis, bet ir pažangesnė mobiliojo ir elektroninio mokėjimo infrastruktūra. Pagal skaityti »

Paaiškėjo kompiuterinio viruso „Petya“ plitimo būdas Ukrainoje

Programišiai atakai panaudojo buhalterinės apskaitos programą „M.E.Doc“, kuri yra gana populiari Ukrainoje, naudojama skirtingose industrijose, įskaitant finansines institucijas. skaityti »

Pasaulį atakuoja virusas „Petya“

Birželio 27 d. pasaulį vėl atakavo „WannaCry“ tipo virusas – „Petya“. skaityti »

Gimtadienių priminimo programa veikė kaip reklaminis virusas

Iš pažiūros nekenksminga „Windows“ operacinėje sistemoje veikianti programa „Birthday Reminder” buvo naudojama „pakabinti“ DNS ir rodyti vartotojams reklamas. skaityti »

Kibernetiniams įsilaužėliams rūpi ne tik pinigai

Internete kasdien pasirodo tūkstančiai naujų virusų atmainų, o didžioji jų dalis išnaudoja jau žinomus, tačiau vartotojų taip ir nepašalintus pažeidžiamumus. skaityti »

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. skaityti »

Programišiai pasitelkė „Instagram“ savo aukų šnipinėjimui

Kenksminga programa „Turla“ socialiniame tinkle „Instagram“ šnipinėja savo potencialias aukas. skaityti »