„Visa“ pradeda diegti naują saugumo standartą

Publikuota: 2017 m. gegužės 31 d. trečiadienis

„Visa“ ruošiasi atnaujinti savo tarnybą „Verified by Visa“. Įdiegta nauja apsaugos sistemos versija „3D Secure 2.0“ užtikrins patogesnį ir saugesnį atsiskaitymo per internetą būdą.

Tai leis finansų institucijoms ir prekybos centrams efektyviau kovoti su sukčiavimais.  Gaudamos daugiau informacijos apie mokėjimus, įmonės galės apsaugoti pirkėjus, kad ir kokį prekybos kanalą jie pasirinktų – per mobilųjį telefoną ar per kitus prie interneto prijungtus įrenginius.

Technologija „3D Secure 2.0“ suteiks papildomų priemonių asmens identifikacijos procesui įgyvendinti  ir  užtikrins patogesnį ir greitesnį darbą su klientais. Planuojama, kad apsaugos  sistemoje bus vis rečiau naudojami papildomi slaptažodžiai ( pvz., patvirtinimas SMS).

Prekybininkai ir bankai, kurie dirba su „Visa“, galės keistis informacija realiuoju laiku, naudodamiesi daugybe finansinių duomenų klasifikavimo tipų (pvz., įrenginio tipas, pristatymo adresas ir t.t.) Tai leis daug tiksliau ir operatyviau identifikuoti klientus.

Tyrimai rodo, kad užsakymo suformavimo laikas  turėtų sutrumpėti 85 proc., o suformuoto pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklis sumažėti net 70 proc.

Naujasis standartas įsigalios dar negreitai – testavimas numatytas iki 2019 m. balandžio. Tačiau numatoma, kad bandomasis sistemos variantas bus naudojamas jau 2017 m. antroje pusėje.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »