„Bureau Veritas“ patvirtino aukštus BS/2 standartus

Didžiausia pasaulyje standartų kūrėja ir leidėja „Bureau Veritas“ atliko auditą „Penkių kontinentų“ grupės įmonėje BS/2, po kurio patvirtino, kad ši įmonė atitinka „ISO/IEC 27000“ ir „ISO/IEC 20000-1“ standartus.

„ISO/IEC 27000“ apima programinės įrangos kūrimą ir diegimą, užsakomąsias IT paslaugas, techninės ir programinės įrangos pardavimą, priežiūrą bei remontą. Tai, kad mums buvo suteiktas šis sertifikatas ir kad toliau jį išlaikome, labai svarbu tiek mums patiems, tiek ir mūsų klientams. Bankai visuomet nori įrodymo, kad programinė įranga kuriama ir tobulinama pagal visus saugumo ir kokybės reikalavimus, o ISO sertifikatas tai patvirtina, “– teigia BS/2 produkto vadovas Kirill Degtyarenko.

Kitas „Bureau Veritas“ suteiktas sertifikatas „ISO/IEC 20000-1“ patvirtina, kad įmonė atitinka aukštus  IT paslaugų valdymo, bankinės IT įrangos bei savitarnos įrenginių paslaugų teikimo reikalavimus. Pirmą kartą BS/2 šį standartą pasitvirtino 2011 m.

Kaip teigia BS/2 Techninės priežiūros departamento vadovas Andrej Smirnov, sertifikavimasis pagal ISO standartus yra svarbus dėl kelių priežasčių: išlaikytas standartas įmonei suteikia konkurencinį pranašumą tiek parduodant savo produktus ir paslaugas, tiek ir dalyvaujant viešųjų pirkimų konkursuose ir, žinoma, augina klientų bei tiekėjų pasitikėjimą.

 „Dirbdami pagal patvirtintus pasaulinius standartus, esame tikri, kad mūsų teikiamos bankinės įrangos priežiūros paslaugos yra aukščiausios kokybės. Šis standartas taikomas visai paslaugų grandinei, įskaitant ir klientų atsiliepimus, kurie padeda susidaryti išsamų vaizdą apie mūsų paslaugų kokybę. Mums tai yra labai svarbu“,– teigia Andrej Smirnov.