Pasitikite nuotykius kartu su interaktyviąja IP televizija!

Jau 62 metus Jungtinių Tautų iniciatyva daugybė pasaulio šalių mini Vaikų gynimo dieną. Tą dieną tėvai stengiasi atidėti visus savo reikalus bei rūpesčius ir skuba pradžiuginti savo atžalas dovanomis ir staigmenomis. Todėl pirmoji vasaros diena tampa gerumo, džiaugsmo ir šviesos švente. skaityti »

Su žiūrovais sveikinasi jau 50-oji „IT+“ laida

„Penki TV“ eteryje pasirodė jau 50-oji laida „IT+“, du kartus per savaitę prie ekranų suburianti naujausiomis technologijomis besidominčius žiūrovus. skaityti »

„IPTV.iQ“ – naujos interaktyvios galimybės

Televizorius ir televizija jau seniai nebėra tik įrankis, leidžiantis pasiūlyti įprastų TV transliacijų. Sparčiai pasaulyje populiarėjanti IP televizija (angl. IPTV; Internet Protocol Television) – lanksti ir patogi infrastruktūra, ne tik leidžianti teikti įprastas TV paslaugas, bet ir padedanti pritraukti daugiau klientų, mažinti išlaidas, pasiūlyti žiūrovams naujų interaktyvių galimybių. skaityti »

Londone baigėsi „IP&TV World Forum 2012“

Kovo pabaigoje Londone vyko viena didžiausių pasaulyje interneto bei telekomunikacijų technologijų paroda „IP&TV World Forum 2012“, kurioje savo produktus ir paslaugas pristatė tokios rinkos gigantės, kaip „Cisco“, „Ericsson“, „Envivio Inc.“, „Intel“, „Motorola Mobility“, „Sony“, ir kt. Lietuvai renginyje atstovavo viena pažangiausių šalies IT bendrovių „Penki kontinentai“, pristačiusi savo sukurtą IP televizijos (IPTV) paslaugų paketą. skaityti »

Londone – „IP&TV World Forum 2012“

Kovo pradžioje organizacijos „Open IPTV Forum“ bei įmonių grupės „Penki kontinentai“ Vilniuje surengtoje konferencijoje bei simpoziume specialistai diskutavo apie IP televizijos (IPTV) perspektyvas ir sutarė dėl spartesnio bendrų IPTV standartų diegimo būtinybės. Šiomis ir panašiomis temomis išsamiau bus diskutuojama kovo 20–22 dienomis Londone vyksiančioje vienoje didžiausių pasaulyje interneto bei komunikacinių technologijų parodoje ir konferencijoje „IP&TV World Forum 2012“. skaityti »

Vilniuje vykusiuose „Open IPTV Forum“ renginiuose – dėmesys IP televizijos naujovėms ir perspektyvoms

Š. m. kovo 6–9 dienomis Vilniuje vyko organizacijos „Open IPTV Forum“ (OIPF) renginiai. Juos drauge su OIPF organizavo įmonių grupė „Penki kontinentai“. skaityti »

IPTV rinkos augimas – 20 proc. per metus

Paskutinio „Research and Markets“ televizijos rinkos tyrimų duomenimis, 2011 metais TV rinką sudarė 325 mlrd. eurų – 5,4 proc. daugiau nei 2010 metais. skaityti »

Nuo interaktyviosios iki asmeninės televizijos...

IPTV (angl. Internet Protocol Television) rinkos lyderiai iš viso pasaulio Vilniuje diskutuoja apie IP televiziją ir jos tendencijas. Konferenciją ir simpoziumą, vykstančius kovo 6–9 dienomis mūsų šalyje, organizuoja tarptautinė organizacija „Open IPTV Forum“ ir kompanija „Penki kontinentai“. Ta proga apie IPTV rinką ir jos perspektyvas kalbamės su įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininku Idraku Dadašovu skaityti »

Vilniuje bus diskutuojama apie IP televizijos perspektyvas

Š. m. kovo 6–9 dienomis tarptautinė organizacija „Open IPTV Forum“ (OIPF), vienijanti tokias rinkos gigantes, kaip „Cisco“, „Motorola“, „Gemalto“, „Philips“, „Sun Microsystems“, drauge su įmonių grupe „Penki kontinentai“ Vilniuje rengia IPTV (angl. Internet Protocol Television) skirtą konferenciją ir simpoziumą. skaityti »

Pavasarį pasitikite su sparčiu internetu ir modernia televizija!

Šviesolaidinį tinklą „Skynet“ valdantis „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ pavasarį kviečia rinktis spartaus ir patikimo interneto bei interaktyviosios IP televizijos (IPTV) paslaugas gerokai mažesnėmis kainomis. skaityti »