Londone – bankomatų saugumo konferencija „ATM Security 2015“

Visus, besidominčius bankomatų ir kitų savitarnos įrenginių saugumu, jau penkioliktus metus iš eilės kviečia konferencija „ATM Security 2015“, kuri vyks spalio 13–14 dienomis Londone. skaityti »

„Wincor World 2014“: bankų ir mažmeninės prekybos sektoriaus ateitis – mobilieji sprendimai

Tarptautinėje specializuotoje parodoje „Wincor World 2014“, kurią surengė bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos gamybos lyderė kompanija „Wincor Nixdorf“, buvo pristatyta daugiau nei 500 inovatyvių informacinių technologijų sprendimų bankų ir mažmeninės prekybos sektoriams. Pagrindiniu parodos akcentu tapo technologijų plėtra ir mobilieji sprendimai. skaityti »

„ATM Security 2013“ – viskas apie bankomatų saugumą

Spalio 22–23 dienomis Londone vyko XIII specializuota paroda konferencija „ATM Security 2013“. Tai vienas didžiausių renginių pasaulyje, skirtų aktualiausioms bankomatų saugumo temoms. Konferencijos organizatoriai – Europos bankomatų pramonės asociacija „ATMIA Europe“ ir tyrimų bei konsultavimo kompanija RBR (angl. Retail Banking Research). skaityti »

„Plus“ Maskvoje surengė tarptautinį bankinių technologijų forumą

Bankinėms technologijoms skirtas žurnalas „Plus“ š. m. spalio 21–22 dienomis Maskvoje surengė tarptautinį forumą „Bankinių paslaugų savitarna, mažmeninė prekyba ir grynųjų pinigų judėjimas“. Renginio metu vykusioje parodoje dalyviai turėjo galimybę susipažinti su naujausiais kompanijų produktais ir sprendimais, o specializuotoje konferencijoje – pasiklausyti ekspertų pranešimų, padiskutuoti ir aptarti aktualiausias klausimus, pasidalyti sukaupta patirtimi. skaityti »

Tarptautiniame nuotolinių paslaugų forume – dėmesys mobiliosioms technologijoms

Maskvoje pasibaigė ketvirtasis tarptautinis forumas „Nuotolinės paslaugos, kortelės ir mokėjimai 2013“, kurį surengė finansų ir bankininkystės temoms skirtas žurnalas PLUS. skaityti »

BS/2 žengia į Vietnamo rinką

Bendrovė BS/2, beveik 20 metų dirbanti bankiniame ir mažmeninės prekybos sektoriuose, plečia veiklos geografiją. 2012 metų pabaigoje po sėkmingų derybų BS/2 užmezgė dalykinius santykius su Vietnamo bendrove BSI Technology Infrastructure Development (BSI). skaityti »

Gruzijos sostinėje BS/2 surengė „Bankinių technologijų forumą 2012“

Š. m. lapkričio pabaigoje Gruzijos sostinėje Tbilisyje bendrovė BS/2 surengė „Bankinių technologijų forumą 2012“. Ši pažangiausioms bankinėms technologijoms skirta tarptautinė konferencija – tai renginių ciklo Centrinėje Azijoje tęsinys. skaityti »

„ATM Security 2012“ dalyviams – pažintis su „ATMeye.iQ“

Spalio pirmomis dienomis Londone vykusi tarptautinė konferencija „ATM Security 2012“ sutraukė šimtus bankomatų saugumo srityje dirbančių profesionalų. Tarp renginio dalyvių – bankų atstovai, bankinės techninės ir programinės įrangos gamintojai, bankomatų saugumo specialistai tiek iš Europos valstybių, tiek iš Indijos, Pakistano, Brazilijos ir kitų šalių. skaityti »

„ATMeye.iQ“ – savitarnos įrenginio saugumo garantija

Didėjant su savitarnos įrenginiais susijusių incidentų skaičiui, bankai ir kitos finansinės institucijos visame pasaulyje vis dažniau susimąsto apie būtinybę imtis prevencinių priemonių ir ieško būdų, kaip jas įgyvendinti. skaityti »

Pristatomas patikimas programinės įrangos licencijavimo sprendimas „Sentinel HASP“

Tarp bendrovės BS/2 produktų ir paslaugų pasirodė naujas pasiūlymas – „Sentinel HASP“, skirtas programinei įrangai licencijuoti. skaityti »