„TV 3“ žinių rubrika „Krepšinis“, 2006-08-31

Publikuota: 2006 m. rugpjūčio 31 d. ketvirtadienis • • • Peržiūrėta: 28

Ved. Tomas Rimkus. Sėkmė ir vėl nusisuko nuo Lietuvos rinktinės. Ko gero daugiau darbo, psichologinio pasiruošimo ir komandinės dvasios ugdymo reikėjo ruošiant žaidėjus čempionatui. Šiandien lietuviai dar sykį buvo pažeminti turkų. „Lietuviai pralaimėjo laimėtas rungtynes. Tai, kas vyko 4-ojo kėlinio paskutinėmis minutėmis, priminė košmarą. Turkų spaudžiami, mūsų krepšininkai vėl žaidė ne kaip profesionalai, o kaip pasimetę mėgėjai - klydo lyguiose vietose, ir tuoj pat gaudavo taškus į savo krepšį“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 75:75. Pratęsime turkai tiesiog „sumindė“ suglebusius lietuvus, ir iškovojo pergalę 95:84. Apie šį lietuvių pasirodymą telefonu iš Japonijos - Lietuvos rinktinės rėmimo fondo direktorius Algimantas Pavilonis. Sekmadienį Lietuva žais paskutines rungtynes dėl 7-8 vietų su Vokietija, kurią 73:75 po dramatiškos kovos palaužė Prancūzija. Apie pastarąsias rungtynes - Stasys Vaitonis.