Atnaujintas vyresniems žmonėms skirtas SEB investicinis gyvybės draudimas „Investicija solidiems“

Publikuota: 2012 m. spalio 10 d. trečiadienis

Šį rudenį „SEB gyvybės draudimas“ jau ketvirtą kartą vyresnio amžiaus žmonėms, norintiems mažai rizikuojant sukaupti papildomų lėšų, siūlo paslaugą „Investicija solidiems“. Dalyvaujančiųjų šioje programoje lėšos anksčiau buvo investuojamos į su finansine priemone susietas obligacijas, o šį rudenį pristatyta galimybė investuoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės obligacijas eurais arba litais.

Atnaujinta paslauga daugiausia skirta asmenims nuo 50 metų, gaunantiems apmokestinamąsias pajamas ir norintiems investuoti ne trumpiau kaip penkerius metus bei rinktis mažą investavimo riziką. Programos dalyviai, pasirinkę investuoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės obligacijas ir sudarę sutartį žinos kokią mažiausią sumą bus sukaupę sutarties termino pabaigoje.

„SEB gyvybės draudimo“ statistika rodo, kad klientai jau įvertino paslaugos naudą ir aktyviai naudojosi pasiūlymu. Kiekvieną kartą didėja ir investavusių klientų skaičius, ir investuotų lėšų.

„Geri paslaugos rezultatai rodo, kad mūsų klientai noriai investuoja, o mes sugebėjome rasti sprendimą, kaip kaupti senatvei, kuris pateisintų kaupiančiųjų lūkesčius. Pastebėjome, kad klientai vis labiau domisi nustatyto pelningumo investicijomis, ir šį rudenį paslaugą dar patobulinome. Norime, kad klientai, investuodami lėšas, jaustųsi saugiai ir iš anksto žinotų, kiek mažiausiai laikotarpio pabaigoje sukaups lėšų“, – sakė „SEB gyvybės draudimo“ generalinė direktorė Baiginat Kamuntavičienė.

Pasak B. Kamuntavičienės, investavimo pagal šią programą rizika yra maža, nes ją pasirinkus didžiausia lėšų dalis investuojama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės skolos vertybinius popierius, už kurių išpirkimą ir bus atsakinga Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Lėšos taip pat gali būti investuotos į pinigų rinkos priemones, indėlius. Šią paslaugą paprastai renkasi tie investuotojai, kurie nori investuoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės skolos vertybinius popierius eurais ar litais ir sutinka pasirinkti Lietuvos Respublikos kredito ir euro kurso riziką ir kurių draudimo sutartys galios ilgiau negu penkerius metus.

Klientai, pasibaigus sutarties terminui atsiimantys investuotas lėšas, nėra apmokestinami gyventojų pajamų mokesčiu, jei jie yra sulaukę 55 ar daugiau metų. Be to, kaip ir visi gyventojai, apsidraudę investiciniu gyvybės draudimu, jau kitais metais, įmokėję įmoką, jie galės pasinaudoti įstatymų nustatyta gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir susigrąžinti iki 15 proc. įmokėtos draudimo įmokos.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »

Moneta, skirta Vilniui, siunčia žinią apie klestinčią mūsų sostinę

Į apyvartą 2 eurų proginę monetą Vilniui išleidęs Lietuvos bankas siunčia žinią pasauliui apie modernų, verslui, prekybai ir gyvenimui palankų, tolerantišką miestą. skaityti »

#SWITCH! hakatono dalyviams – pasaulinio garso „blockchain“ plėtotojų pamokos

Hakatono dalyviai turės atrasti būdą, kaip „blockchain“ technologija leistų atlikti elektroninius mokėjimus vien tik žinant telefono numerį. skaityti »

Proginė 2 eurų moneta įamžins Vilnių

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. skaityti »