Atnaujintas vyresniems žmonėms skirtas SEB investicinis gyvybės draudimas „Investicija solidiems“

Publikuota: 2012 m. spalio 10 d. trečiadienis

Šį rudenį „SEB gyvybės draudimas“ jau ketvirtą kartą vyresnio amžiaus žmonėms, norintiems mažai rizikuojant sukaupti papildomų lėšų, siūlo paslaugą „Investicija solidiems“. Dalyvaujančiųjų šioje programoje lėšos anksčiau buvo investuojamos į su finansine priemone susietas obligacijas, o šį rudenį pristatyta galimybė investuoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės obligacijas eurais arba litais.

Atnaujinta paslauga daugiausia skirta asmenims nuo 50 metų, gaunantiems apmokestinamąsias pajamas ir norintiems investuoti ne trumpiau kaip penkerius metus bei rinktis mažą investavimo riziką. Programos dalyviai, pasirinkę investuoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės obligacijas ir sudarę sutartį žinos kokią mažiausią sumą bus sukaupę sutarties termino pabaigoje.

„SEB gyvybės draudimo“ statistika rodo, kad klientai jau įvertino paslaugos naudą ir aktyviai naudojosi pasiūlymu. Kiekvieną kartą didėja ir investavusių klientų skaičius, ir investuotų lėšų.

„Geri paslaugos rezultatai rodo, kad mūsų klientai noriai investuoja, o mes sugebėjome rasti sprendimą, kaip kaupti senatvei, kuris pateisintų kaupiančiųjų lūkesčius. Pastebėjome, kad klientai vis labiau domisi nustatyto pelningumo investicijomis, ir šį rudenį paslaugą dar patobulinome. Norime, kad klientai, investuodami lėšas, jaustųsi saugiai ir iš anksto žinotų, kiek mažiausiai laikotarpio pabaigoje sukaups lėšų“, – sakė „SEB gyvybės draudimo“ generalinė direktorė Baiginat Kamuntavičienė.

Pasak B. Kamuntavičienės, investavimo pagal šią programą rizika yra maža, nes ją pasirinkus didžiausia lėšų dalis investuojama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės skolos vertybinius popierius, už kurių išpirkimą ir bus atsakinga Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Lėšos taip pat gali būti investuotos į pinigų rinkos priemones, indėlius. Šią paslaugą paprastai renkasi tie investuotojai, kurie nori investuoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės skolos vertybinius popierius eurais ar litais ir sutinka pasirinkti Lietuvos Respublikos kredito ir euro kurso riziką ir kurių draudimo sutartys galios ilgiau negu penkerius metus.

Klientai, pasibaigus sutarties terminui atsiimantys investuotas lėšas, nėra apmokestinami gyventojų pajamų mokesčiu, jei jie yra sulaukę 55 ar daugiau metų. Be to, kaip ir visi gyventojai, apsidraudę investiciniu gyvybės draudimu, jau kitais metais, įmokėję įmoką, jie galės pasinaudoti įstatymų nustatyta gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir susigrąžinti iki 15 proc. įmokėtos draudimo įmokos.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »