Banko SNORAS bankroto administratorius grąžino per 5,5 mln. litų klientams, kurie į banke esančias sąskaitas mokėjo ne už paskolas

Publikuota: 2012 m. sausio 25 d. trečiadienis

Banko SNORAS bankroto administratorius grąžino per 5,5 mln. litų klientams, kurie į banke SNORAS esančias sąskaitas mokėjo ne už SNORE esančias paskolas, bet įmokas už prekes ir paslaugas.

„Nuo 2011 metų gruodžio 29 dienos, kai buvo atnaujintas įmokų už banko SNORAS išduotas paskolas priėmimas, dalis klientų toliau mokėjo už įvairias prekes ir paslaugas per banko sąskaitas, visi tokie pervedimai buvo užfiksuoti ir lėšos grąžintos siuntėjui, nes įmokų už prekes ir paslaugas bankas nepriima po to, kai buvo panaikinta bankinės veiklos licencija“, - komentavo banko SNORAS bankroto administratorius Neilas Kuperis (Neil Cooper).

Pasak jo, per tris savaites banko administratorius atliko 8 000 pervedimų, kuriais gražinti siuntėjų ne už paskolas SNORE mokėti pinigai. Dažniausiai buvo mokama už telekomunikacijos, valstybės įstaigų teikiamas paslaugas, lizingo įmokas ir kt.

SNORAS bankroto administratorius Neilas Kuperis ragina įmones ir organizacijas aktyviau informuoti savo klientus apie naujas, kituose bankuose atidarytas sąskaitas, peržiūrėti naudojamas sąskaitų faktūrų formas, kad jose nebūtų likę duomenų apie banke SNORAS buvusias sąskaitas.

Banko SNORAS sąskaitos yra skirtos tik įmokoms už gautas paskolas mokėti.

Bankroto administratorius, atsižvelgdamas į tai, kad klientai neturėjo galimybės mokėti įmokų ir kitų mokėtinų sumų už suteiktas paskolas laiku, priėmė sprendimą netaikyti delspinigių ir įsipareigojimo mokesčių laikotarpyje nuo 2011 m. lapkričio 16 d. iki 2012 sausio mėn. 31 d.

Nuo 2012 vasario mėn. 1 d. klientams nepadengusiems susikaupusios įsiskolinimo sumos bei neatnaujinusiems įmokų mokėjimo paskolų sutartyse nustatyta tvarka, bus pradėti skaičiuoti delspinigiai.

Klientai, pageidaujantys dengti paskolą ar jos dalį anksčiau termino privalo susisiekti su banku Kontaktų centro numeriu arba pateikti prašymą raštu užpildant formą banko internetiniame tinklapyje http://www.snoras.com/lt/registracija, arba siųsti el. laišką adresu paskolos@snoras.com .

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Technologijos keičia lietuvių požiūrį į pinigų skolinimąsi

Lietuvos bankų klientai vis labiau pasitiki moderniomis technologijomis: jau kas trečiam yra patogu internetu sužinoti vartojimo paskolos sąlygas. skaityti »

Kodėl bankai klausia?

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau keliami klausimai, kokiais tikslais bankai prašo klientų užpildyti anketas, kuriose prašoma pateikti tam tikrus duomenis apie save. skaityti »

Siekdamas efektyvumo Lietuvos bankas veiklą sutelks Žirmūnuose

Siekdamas mažinti veiklos išlaidas, Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų rajoną, kur ir šiandien dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. skaityti »

„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“ diegia jungtinės komercijos sprendimus. skaityti »

Finansinės drausmės kainai įvertinti – speciali skaičiuoklė internete

Siekdamas skatinti atsakingą skolinimąsi bei ugdyti visuomenę, „Citadele“ bankas pristatė elektroninę vartojimo kredito skaičiuoklę, kuri pagal asmens sąžiningai suvestus duomenis pateikia galimą gauti vartojimo kredito sumą, kredito palūkanų normą bei parodo asmens kredito reitingą. skaityti »

Kokios lietuviškos monetos pageidautumėte Jūs?

Lietuvos bankas kviečia susipažinti su Monetų kūrimo strategijos projektu ir išsakyti savo vertinimus bei pasiūlymus. skaityti »

Kolekcinės monetos skirtos nykstančioms arklių veislėms

Liepos 21 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 10 eurų ir 1,5 euro kolekcines monetas, skirtas lietuvių skalikui ir žemaitukui. skaityti »

Parduotuvėse mokėti grynaisiais pinigais lietuviams vis dar patogiau

Ketvirtadalis lietuvių už pirkinius prekybos centruose visuomet ar beveik visuomet atsiskaito grynaisiais, o tik dešimtadalis pirkėjų visuomet moka banko kortele. skaityti »

„Swift“ diegiamą „Blockchain“ technologiją testuoja 28 bankai

Dar 22 bankai prisijungė prie „Blockchain“ sistemos testavimo. skaityti »