Bekontakčiai mokėjimai diegiami į didelius ekranus

Publikuota: 2016 m. balandžio 26 d. antradienis

Mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico Group“ („Ingenico“) įsigijo jauną bendrovę „Think&Go“ ir jos NFC pagrindu sukurtą technologiją „Screen commerce“, pritaikytą dideliems skaitmeniniams ekranams.

„Ingenico“ atstovai mano, kad tai ateities mokėjimų technologija. Didžiuliame jutikliniame ekrane, stovinčiame prekybos centre ar oro uoste, bus galima ne tik gauti dominančią informaciją apie produktus, paslaugas, renginius, tvarkaraščius, bet ir jame iš karto atsiskaityti už paslaugas bekontakčiu būdu. Pirkėjas, priartinęs prie ekrano bekontaktę kortelę ar išmanųjį telefoną, galės nusipirkti norimą produktą, susimokėti už paslaugas ar įsigyti lėktuvo bilietą.

„Platiname mokėjimo terminalus jau daugybę metų, o dabar pastebime daiktų interneto ir prijungtų įrenginių sužadintą naujų mokėjimo būdų poreikį“ ,– sako „Ingenico“ inovacijų viceprezidentas  ir laboratorijos „Ingenico Labs“ vadovas Michel Leger.

„Screen commerce“ kol kas tikrai nepakeis įprastų atsiskaitymo terminalų parduotuvėse, tačiau išplės atsiskaitymo galimybes, ypač prekybos centrams, kurie panaudodami šiuos ekranus galės sėkmingiau įgyvendinti įvairias pardavimo akcijas.

Šis atsiskaitymo būdas gali pakeisti iki šiol lojalumo programoms naudojamus QR kodus, kuriuos atsispausdinę pirkėjai gali gauti nuolaidų ar nemokamų prekių. Manoma, kad „Screen commerce“ yra patogesnė alternatyva.

„Ingenico“ planuoja naujuosius atsiskaitymo ekranus diegti geležinkelio stotyse, oro uostuose, metro ir prekybos centruose tų šalių, kuriose jau išpopuliarėję bekontakčiai mokėjimai.

Šaltinis: psm7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »