„Danske” bankas uždirbo 72 mln. litų pelno prieš pelno mokestį

Publikuota: 2012 m. vasario 9 d. ketvirtadienis

„Danske Bank” Lietuvoje 2011 m. bankinės veiklos, apimančios ir banko dukterinės bendrovės UAB „Danske lizingas” teikiamas lizingo paslaugas, pelnas prieš pelno mokestį buvo 72 mln. litų. 2010 m. bankinės veiklos pelnas prieš mokesčius buvo 2 mln. litų. 

Danske Bank A/S Lietuvos filialo 2011 m. pelnas prieš pelno mokestį atitinkamai siekė 78 mln. litų (2010 m. buvo 4 mln. litų).

„2011 metų banko rezultatai atspindi kryptingą visais metais vykdytą veiklos strategiją. Tai metai, kai Lietuvos ekonomika stabilizavosi ir sparčiai augo po krizės metu patirto nuosmukio. Tačiau šiais metais ekonomikos augimas lėtės. Euro zonos padėtis išlieka įtempta, o tai lems ir nuo eksporto rinkų priklausančios Lietuvos ekonomikos būklę. Tikėtina, kad neblogai diversifikuota Lietuvos eksporto struktūra leis šiemet išvengti recesijos, o tai savo ruožtu turės teigiamos įtakos ir bankų sektoriaus veiklai”, – sakė „Danske” banko Lietuvos filialo generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas.

Praėjusiais metais indėlių portfelis sumažėjo 19 proc., o paskolų portfelis - 11 proc., lyginant su 2010 metais. Indėlių/paskolų santykis 2011 m. gruodžio 31 d. buvo 64 proc. Nors paskolų portfelis 2011 m. mažėjo, jo kokybė gerėjo: buvo atstatyta 35 mln. litų atidėjinių paskoloms ir nebalansiniams straipsniams. 

2011 m. lapkričio 30 d. „Danske” banko dalis paskolų rinkoje sudarė 7,0 proc.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Europos komisija kuria „Blokchain“ observatoriją

Europos komisija investuoja 500 tūkst. eurų į „Blokchain“ tyrimo observatorijos kūrimą. skaityti »

Geriausiu 2016 metų banknotu išrinti Šveicarijos frankai

Geriausiu 2016 metų banknotu Tarptautinė banknotų draugija išrinko 50 Šveicarijos frankų kupiūrą. Jis išsiskiria vertikaliu dizainu. skaityti »

Bekontakčiai atsiskaitymai sparčiai populiarėja

„Juniper Research“ tyrimo duomenimis, mobiliosiomis atsiskaitymo paslaugomis iki 2017 m. vidurio naudosis daugiau nei 100 mln. žmonių. skaityti »

Įdomūs faktai apie pinigus

Kodėl monetos turi briaunas? Kiek pinigų šiuo metu yra pasaulyje? Kaip grynieji kinams padeda rasti sutuoktinį? skaityti »

„Ingenico“ atsiskaitymą per internetą pavers žaidimu

Žymi mokėjimo terminalų gamintoja „Ingenico“ nusprendė į mokėjimų patvirtinimo puslapius įdiegti loterijas ir įvairius žaidimus. skaityti »

Pirkėjai labiau pasitiki savo telefonais nei konsultantais

„Salsify“ atlikti tyrimai rodo, kad pirkėjai labiau pasitiki savo išmaniųjų telefonų teikiama informacija, nei prekybos centrų konsultantais. skaityti »

Ant bendros Baltijos šalių monetos – Lietuvos autoriaus sukurta kasos pynė

Kitąmet Baltijos valstybių šimtmečiui išleidžiamos pirmosios bendros Lietuvos, Latvijos ir Estijos proginės monetos dizaino autoriumi tapo lietuvis Justas Petrulis. skaityti »

Japonija pripažino bitkoinus teisėta valiuta

Japonijos valdžia paskelbė, kad nuo balandžio 1 d. virtualioji valiuta bitkoinas oficialiai pripažįstama legaliu atsiskaitymo būdu. skaityti »

Anglai graibsto monetas su triušiuko atvaizdu

Didžiosios Britanijos monetų rūmai išleido kolekcinių monetų seriją Beatris Potter triušiuko Piterio pasakojimų motyvais. skaityti »

Europoje vis dar dominuoja grynieji

Skaitmeninių mokėjimo sistemų kūrėjai klysta, prognozuodami artėjantį grynųjų pinigų išnykimą. Naujausios apklausos rodo, kad žmonės mėgsta naudotis grynaisiais pinigais. skaityti »