„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Publikuota: 2017 m. rugpjūčio 2 d. trečiadienis

Siekdama kuo efektyviau įgyvendinti jungtinės komercijos (angl. Connected Commerce) principus, Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“, turinti prekybos centrus Vokietijoje, Rusijoje ir Čekijoje, įsigijo 4500 naujų „Diebold Nixdorf“ prekybos sistemų su programine įranga.

Jungtinė komercija – tai sprendimas, jungiantis įvairius mažmeninės prekybos kanalus. Pavyzdžiui, prekės užsisakomos internetu, o atsiimamos realioje parduotuvėje, arba, priešingai, realioje parduotuvėje įsigytos ir netikusios prekės grąžinamos paštu. Toks naujas mažmeninės prekybos sprendimas padeda gerinti vartotojų patirtį, leidžia greitai ir lanksčiai integruoti naujas programas ir efektyviau valdyti daugiakanalę prekybą.

„Įsigytas „Diebold Nixdorf“ programinės įrangos sprendimas leidžia standartizuoti mūsų kasų terminalų duomenis ir vykdomus procesus tarptautiniu mastu visose šalyse, kuriose dirbame,– sako „The Globus Group“ Personalo ir IT kontrolės vykdomasis direktorius Olaf Schomaker. – Be to, tai padės mums išnaudoti visas galimybes diegti ir plėtoti novatoriškas vartotojų paslaugas, įskaitant mobiliąsias programas ir naujas savitarnos paslaugas bei mokėjimo funkcijas.“

Šie į ateitį orientuoti sprendimai supaprastins „Globus“ tarptautinio parduotuvių tinklo centrinį valdymą ir leis lanksčiai integruoti naujus pardavimo kanalus. Naujos įrangos diegimo projektas tęsis visus 2017 metus.

NVS, Rytų bei Vidurio Europos ir Centrinės Azijos regione „Diebold Nixdorf“ mažmeninės prekybos įrangą platina Lietuvos bendrovė BS/2, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“.

„Diebold Nixdorf“ vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius Vidurio Europos ir Afrikos regione Christian Weisser tokių sprendimų įvedimą į rinką įvardija kaip nepakeičiamą tobulėjimo grandinėje. Anot jo, būtent tokių sprendimų pasirinkimas ir glaudūs ryšiai su pagrindiniais mažmeninės prekybos atstovais visame pasaulyje yra ateities finansinių operacijų variklis.

Šaltinis: Penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »