Įmonėms, nukentėjusioms dėl banko SNORAS pagalbą teikia INVEGA, VMI ir „Sodra“

Publikuota: 2011 m. lapkričio 30 d. trečiadienis

Įmonės, turėjusios sąskaitas ar indėlius banke SNORAS naudojasi valstybės institucijų pasiūlytais instrumentais ir kreipiasi į INVEGĄ, Valstybinę mokesčių inspekciją bei „Sodrą“.

„Draustos įmonių sumos yra saugios ir pasieks verslą pirmiausia“, – teigia ūkio ministras Rimantas Žylius. Pasak jo, verslui šie pinigai yra reikalingiausi, nes tai yra darbuotojų atlyginimų mokėjimo ir įmonių veikos tęstinumo klausimas.

Praėjusią savaitę Ūkio ministerija nurodė keletą galimybių įmonėms, susidūrusioms su problemomis po banko SNORAS bankroto. Apie turimas draustas ir nedraustas sumas banke SNORAS įmonės kviečiamos teikti informaciją INVEGAI. Tai iki šios dienos padarė 15 įmonių. Šias įmonių problemas INVEGA nagrinėja individualiai, taip pat ieško sprendimų įmonėms, kurioms reikalingas kreditavimas.

Ūkio ministerija ir toliau rekomenduoja įmonėms kreiptis į INVEGĄ konsultacijų telefonu 8 5 2107438 arba internetu www.invega.lt ir suteikti informaciją INVEGAI apie įmonių turimus indėlius banke.

Įmonėms, patiriančioms sunkumų dėl banko SNORAS patariama teikti prašymus Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Finansų ministerijos (VMI) dėl atleidimo nuo delspinigių. Taip pat su VMI įmonės gali sudaryti sutartis dėl mokestinių paskolų, kurios leistų atidėti mokesčių mokėjimą bei sudaryti mokesčių mokėjimo grafikus per tam tikrą laikotarpį.

Tokiais siūlymais jau pasinaudojo 100 įmonių, kurios Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikė prašymus atleisti nuo delspinigių už nesumokėtus mokesčius. Taip pat VMI gavo kelių įmonių prašymus sudaryti mokestinių paskolų sutartis.

 

Šaltinis: pranešimas
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »