„Ingenico Group“ įgyvendino bekontakčius atsiskaitymus per „Panasonic“ planšetes

Publikuota: 2016 m. sausio 18 d. pirmadienis

„Ingenico Group“ pristatė galimybę atlikti bekontakčius atsiskaitymus per „Panasonic“ planšetinius kompiuterius.

Verslo įmonėms, ypač viešbučių ir mažmeninės prekybos sričių atstovams, itin svarbi galimybė viename įrenginyje suderinti mobiliąsias technologijas ir saugius bekontakčius mokėjimus. Šiuolaikiški atsiskaitymo sprendimai, įvairios verslo programėlės padeda pagerinti klientų aptarnavimo kokyb3 ir kelia pačios prekybos įmonės lygį.  

Kad įgyvendintų naują atsiskaitymo būdą, „Ingenico Group“ pradėjo bendradarbiauti su „Intel“ dar 2015 m. kovo mėnesį.

„Panasonic“ planšetiniai kompiuteriai „Toughpad“ pripažįstami nešiojamųj7 mobiliųjų įrenginių lyderiais. Jie patikimi ir patogūs, – teigia „Panasonic Computer Products Europe“ direktorius Markas Tornas. – Akivaizdu, kad mobiliųjų technologijų pritaikymas klientams aptarnauti, panaudojant modernius atsiskaitymo būdus, įskaitant ir bekontakčius bei NFC atsiskaitymus, stimuliuoja saugių mokėjimo būdų funkcionalumą.“

„Norint operatyviai reaguoti į besikeičiantį klientų elgesį, mažmeninės prekybos sektoriui būtina išplėsti vietų, kuriose galima atlikti mokėjimo operacijas, skaičių. Suderinę profesionalią planšetę ir bekontakčius atsiskaitymus, prekybininkai gali pasiūlyti klientui apsipirkti bet kokioje patogioje vietoje. Šis būdas saugus ir patogus“, – sako „Ingenico Group“ vykdomasis direktorius Mišelis Ležė.

„Ingenico Group“ ir „Panasonic“ sukurtas atsiskaitymo būdas pristatomas Niujorke sausio 17–19 dienomis vykstančioje  parodoje „NRF Expo“.Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »