„MasterCard“: pirkėjai tikisi naujų mokėjimo technologijų

Publikuota: 2015 m. rugsėjo 10 d. ketvirtadienis

Kompanija „MasterCard“ atliko pirmą pasaulyje mažmeninės prekybos tyrimą, paremtą socialinėmis medijomis. Drauge su „PRIME Research“ tarptautinės mokėjimo sistemos „MasterCard“ specialistai išanalizavo 1,6 mln. atsitiktinių įrašų socialiniuose tinkluose apie apsipirkimą ir mažmeninę prekybą 61-oje rinkoje. Tikslas – įvertinti pirkėjų patirtį per paskutinius 12 mėnesių.

Kaip parodė tyrimas „MasterCard Retail Social Listening Study“, visame pasaulyje pirkėjai pageidautų iš pardavėjų daugiau paprastų, skirtingų ir inovatyvių mokėjimo būdų. Toliau pateiksime dar keletą esminių tyrimo išvadų.

Patogumas, kurį suteikia technologinės inovacijos. Šis aspektas dažniausiai socialiniuose tinkluose aptariamas pozityviai. Labiausiai šia tema diskutuojama kalbant apie turizmo sektorių. Pirkėjai pabrėžė, kad nenori į keliones imti piniginės. Mieliau jie naudotųsi, pavyzdžiui, mobiliaisiais mokėjimais.

Galimybė gauti premiją. Itin daug diskusijų socialiniuose tinkluose sulaukia įvairios prekybininkų suteikiamos privilegijos ir premijos. Daugiausia tokių įrašų buvo užfiksuota pokalbiuose apie pramogas. Pirkėjai teigia esą pasiruošę NFC technologijų diegimui, ypač tuo atveju, jei už naudojimąsi šia technologija gautų papildomų privilegijų.

Platesnis mokėjimų spektras. Daug naudotojų diskutuoja ir apie mokėjimų rūšis. Pasigendama jų įvairovės, ypač mados sektoriuje. Populiaresnės ir labiau pirkėjų mėgstamos tos parduotuvės, kuriose veikia NFC technologija paremti ar mobilieji mokėjimai.

 

Šaltinis: moneynews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »