Microsoft apsaugos elektronines parduotuves

Publikuota: 2007 m. sausio 16 d. antradienis

Microsoft
Sukčiavimas internetinėse parduotuvėse – tai ne tik nuostoliai pirkėjams, bet ir rimtas smūgis elektroninės prekybos įvaizdžiui. Todėl patys verslininkai yra priversti kovoti su vadinamu „fišingu“ – sukčiavimu elektroninėje prekyboje. Septintoji Microsoft naršyklės versija padės verslininkams susidoroti su lengvo pelno ieškotojais. Ji informuos vartotojus, kurie tinklalapiai yra „saugūs“. Tačiau, deja, tai atneš naudos tik stambioms įmonėms.

  
Internet Explorer informuos tik apie tas elektronines parduotuves, kurios užsisakys specialius patikimumo sertifikatus (angl. extended-validation certificate). Tačiau gauti tokį sertifikatą nebus paprasta. Microsoft keliamas sąlygas dėl objektyvių priežasčių gali atitikti tik stambios įmonės, jau ir taip žinomos elektroninėje rinkoje. Daugeliui smulkaus verslo atstovų EV sertifikatas liks tik neįgyvendinta svajonė.

 
Įmonė, kuriai vis dėlto pavyks įsigyti sertifikatą, turės jį saugoti ir vykdyti visus auditorių nurodymus. Planuojama, jog artimiausiu metu prie Microsoft prisijungs Firefox ir Opera naršyklių gamintojai.

Šaltinis: TelNews
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Vokietijos bankai su ECB bendraus tik vokiškai

Nors oficiali Europos Centrinio Banko (ECB) kalba yra anglų, Vokietijos bankai išreiškė pageidavimą bendrauti su ECB tik vokiškai. skaityti »

Prahos viešajame transporte – bekontakčiai mokėjimai

Prahos viešojo transporto valdyba šiuo metu įgyvendina naują projektą, kurio metu testuoja, ar reikalingi ir populiarūs bekontakčiai mokėjimai sostinės transporto priemonėse. skaityti »

Olandijos degalinėse – mobilieji mokėjimai

Mobiliųjų mokėjimų kompanija „MyOrder“, valdoma Nyderlandų banko „Rabobank“, pristatė naują paslaugą. skaityti »

Mokėjimų rinkos ateitis – spartesnis inovacijų diegimas ir didesnė konkurencija

Lietuvos bankas ėmėsi iniciatyvos įgyvendinti rinkos atvirumą ir mokėjimo paslaugų bei inovacijų prieinamumą skatinančias priemones. skaityti »

Išleista 5 eurų moneta

5 eurų monetoje vaizduojamą Žemės rutulį juosia žiedas, pagamintas iš žydro permatomo plastiko. skaityti »

Panamos dokumentai privertė trauktis Austrijos banko vadovą

Atsistatydino Panamos dokumentuose paminėto Austrijos hipotekos banko „Hypo Vorarlberg“ vadovas Michaelis Grahammeris. skaityti »

Kuriama nauja biometrijos rūšis

Didžiosios Britanijos finansų institucija „Nationwide“ kuria naują biometrijos rūšį. Kartu su tokiomis organizacijomis kaip „BehavioSec“ ir „Unisys“ kompanija kuria algoritmą, kuris leidžia stebėti unikalų asmens elgesį su naudojamu įrenginiu. skaityti »

Čekijoje pradėjo veikti pirmieji bekontakčiai bankomatai

Čekijos bankas „Air Bank“ pirmasis šalyje pasiūlė gyventojams bekontakčių bankomatų paslaugų. skaityti »

„Citadele“ bankas smulkiajam verslui suteikė 3.3 mln. eurų mikrokreditų

„Citadele“ bankas pirmąjį šių metų ketvirtį su mažomis įmonėmis pasirašė sutarčių dėl 3,265 mln. eurų mikrokreditų. Daugiausiai mikrokreditų suteikta mažmeninės prekybos ir paslaugų, aptarnavimo sektoriaus įmonėms iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionų. skaityti »

„Panasonic“ sukūrė mokėjimo terminalą lėktuvų keleiviams

„Panasonic“ antrinė įmonė „Panasonic Avionics“ pristatė bekontaktį mokėjimo terminalą, skirtą lėktuvų keleiviams aptarnauti. skaityti »