Populiarėja mobilusis apsipirkimas

Publikuota: 2015 m. kovo 26 d. ketvirtadienis

„Free Association Research Group“ tyrėjų grupės atliktų apklausų rezultatai rodo, kad gyventojai vis dažniau naudojasi mobiliosiomis technologijos mokėdami už prekes ir paslaugas. Tyrimas buvo atliktas kompanijos „MasterCard“ užsakymu Didžiojoje Britanijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Turkijoje, Čekijoje ir Švedijoje.

Atliktos apklausos rodo, kad daugiau nei pusė išmaniųjų telefonų savininkų jau yra įsidiegę į savo telefonus bent vieną programėlę, skirtą apsipirkimui. 56 proc. respondentų nuo 18 iki 55 metų tokiomis programėlėmis naudojasi reguliariai, o dar 36 proc. planuoja tai padaryti per artimiausius 12 mėnesių.

Apklausose dalyvavę žmonės teigė, kad dažniausiai naudojasi mobiliosiomis programėlėmis sąskaitoms papildyti ir atsiskaitymams už įsigyjamą medijos turinį. Maždaug trečdalis naudotojų išmaniaisiais telefonais jau perka bilietus į renginius, kosmetines priemones, drabužius ir įvairius aksesuarus.

60 proc. respondentų yra pasiryžę naudotis tokiu apsipirkimo būdu dar aktyviau. Tačiau jie pageidautų galimybės sutaupyti, t. y. įvairių nuolaidų ir akcijų.

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Milijonai europiečių nesinaudoja bankų paslaugomis

Pasaulinio banko duomenimis, 138 mln. Europos šalių gyventojų neturi sąskaitų bankuose ir nesinaudoja jokiomis bankų paslaugomis. skaityti »

Baltijos ir Šiaurės šalių centriniai bankai išreiškė siekį bendradarbiauti

Baltijos ir Šiaurės regiono šalių centriniai bankai sieks derinti veiksmus, jei kurioje nors iš tų šalių veikiančiai bankinei grupei reikėtų padėti spręsti likvidumo problemas. skaityti »

Japonijoje bandoma veidų atpažinimo technologija

1,4 tūkst. japonų įmonių darbuotojų testuoja veidų atpažinimo sistemą, skirtos mokėjimams patvirtinti. skaityti »

SEB banką žurnalas „Global Finance“ išrinko geriausiu valiutos prekybos banku Lietuvoje

Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu valiutos prekybos banku Lietuvoje. skaityti »

AS „Citadele banka” obligacijos įtrauktos į biržos sąrašus

Nuo gruodžio 15 d. AS „Citadele banka“ subordinuotos obligacijos yra įtrauktos į vertybinių popierių biržos NASDAQ RIGA Baltijos skolos vertybinių popierių prekybos sąrašą. skaityti »

Taline vyks virtualiosioms valiutoms skirta konferencija

2017 metų pavasarį Estijos sostinėje vyks virtualiųjų valiutų kūrėjams ir verslininkams skirta konferencija „Blockchain & Bitcoin Conference“. skaityti »

Lietuvos banko siūlomas elektroninių mokėjimų proveržis palaikomas rinkos dalyvių

Po viešos konsultacijos su rinkos dalyviais pradedamas praktinis pasirengimas per artimiausius ketverius metus įgyvendinti Nacionalinę mokėjimų strategiją. skaityti »

Bankai verslui skolina aktyviau – portfelio vertė artėja prie 9 mlrd. Eur ribos

Didžiausią bankų paskolų portfelio dalį sudarančių paskolų verslui vertė šiemet per devynis mėnesius, palyginti su atitinkamu praėjusių metu laikotarpiu, padidėjo dešimtadaliu – iki 8,7 mlrd. Eur. skaityti »

Britanijos bankas „Metro Bank“ keliasi į „debesis“

Didžiosios Britanijos bankas „Metro Bank“ įgyvendino savo pagrindinės infrastruktūros perkėlimą į privatų „debesį“, kurio priežiūros paslaugas teikia bendrovė „Rackspace“, serverius laikanti JAV teritorijoje. skaityti »

Iranas planuoja keisti šalies valiutą

Irano vyriausybė sutiko su pasiūlymu pakeisti šalies piniginį vienetą iš rialo į tomaną. skaityti »