SEB bankas pradeda leisti naujus leidinius apie taupymą ir investavimą

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 19 d. ketvirtadienis

SEB bankas pradeda leisti naujus leidinius apie taupymą ir investavimą. Kiekvieną ketvirtį bus leidžiama investicijų apžvalga, kiekvieną mėnesį pasirodys naujienlaiškis, pakeisiantis dabar leidžiamą leidinį „Finansų rinkų apžvalga ir investicinių fondų veiklos rezultatai“. Naujieji leidiniai bus leidžiami lietuvių ir anglų kalbomis.

„Šiuose leidiniuose bus pateiktas SEB požiūris į  taupymą ir investavimą. Leidiniai suteiks išsamesnės informacijos ir daugiau žinių apie svarbiausius įvykius finansų rinkose ir jų įtaką investicijoms“, — sako Gediminas Milieška, SEB Baltijos šalių tarnybos taupymo ir investavimo padalinio vadovas.

Kiekvieną mėnesį leidžiamame naujienlaiškyje bus pateikiama trumpa pasaulio rinkų apžvalga, komentaras apie svarbiausius įvykius ir jų įtaką rinkoms ir investicijoms. Šiuose naujienlaiškiuose taip pat bus skelbiami įvairūs straipsniai taupymo ir investavimo temomis — naudingi patarimai ir idėjos taupantiems ir investuojantiems, aprašomos įvairios taupymo ir investavimo paslaugos. Šio mėnesio naujienlaiškį galite rasti čia.

Kiekvieną ketvirtį pasirodysiantis leidinys „Investicijų apžvalga“ bus rengiamas pagal tarptautinės SEB grupės skelbiamas investicijų apžvalgas. Šioje apžvalgoje bus aptariamos aktualios ketvirčio temos, susijusios su  pasaulio ekonomikos tendencijomis ir įvairiomis finansinio turto rūšimis. Pirmoji investicijų apžvalga pasirodys spalį.

Naujuosius leidinius bus galima rasti SEB banko interneto svetainės skiltyje „Taupymas ir investavimas“. Šiuos leidinius taip pat galima prenumeruoti ir kaskart gauti juos tiesiai į el. pašto dėžutę. Leidinių prenumeratos formą rasite čia.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »