Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 19 d. antradienis

Rugsėjo 11 d. Niujorke vykusioje konferencijoje „FinovateFall 2017“ mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė  naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. Ši paslauga pravers ir tiems, kurie turi kortelę, tačiau pamiršo ją namuose.

Jei staiga prireikė grynųjų pinigų, o po ranka tik mobilusis telefonas, į pagalbą gali ateiti draugas, kuris paskolins grynųjų pasinaudodamas naująja paslauga „Mastercard Cash Pick-Up“.

Kaip ji veikia? Draugas autorizuojasi per „Cash Pick-Up“ programą, nurodo Jūsų telefono numerį, suformuoja virtualią kortelę su Jūsų prašoma pinigų suma. Be abejo, ta suma turi būti draugo banko sąskaitoje. Jūs gaunate SMS su virtualios kortelės numeriu ir 4 skaičių PIN kodu, taip pat artimiausio bankomato adresu. Belieka nueiti prie bankomato, įvesti jo ekrane skaičių kodą, gautą SMS žinute, ir išsiimti grynuosius.

Bandomasis projektas bus įgyvendinamas JAV 4-ajame šių metų ketvirtyje. 2018 m. tikimasi, kad bankomatų, kuriuose veiktų „Mastercard Cash Pick-Up“ paslauga, bus visose prekybos centruose JAV teritorijoje.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »