Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 19 d. antradienis

Rugsėjo 11 d. Niujorke vykusioje konferencijoje „FinovateFall 2017“ mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė  naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. Ši paslauga pravers ir tiems, kurie turi kortelę, tačiau pamiršo ją namuose.

Jei staiga prireikė grynųjų pinigų, o po ranka tik mobilusis telefonas, į pagalbą gali ateiti draugas, kuris paskolins grynųjų pasinaudodamas naująja paslauga „Mastercard Cash Pick-Up“.

Kaip ji veikia? Draugas autorizuojasi per „Cash Pick-Up“ programą, nurodo Jūsų telefono numerį, suformuoja virtualią kortelę su Jūsų prašoma pinigų suma. Be abejo, ta suma turi būti draugo banko sąskaitoje. Jūs gaunate SMS su virtualios kortelės numeriu ir 4 skaičių PIN kodu, taip pat artimiausio bankomato adresu. Belieka nueiti prie bankomato, įvesti jo ekrane skaičių kodą, gautą SMS žinute, ir išsiimti grynuosius.

Bandomasis projektas bus įgyvendinamas JAV 4-ajame šių metų ketvirtyje. 2018 m. tikimasi, kad bankomatų, kuriuose veiktų „Mastercard Cash Pick-Up“ paslauga, bus visose prekybos centruose JAV teritorijoje.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »

Moneta, skirta Vilniui, siunčia žinią apie klestinčią mūsų sostinę

Į apyvartą 2 eurų proginę monetą Vilniui išleidęs Lietuvos bankas siunčia žinią pasauliui apie modernų, verslui, prekybai ir gyvenimui palankų, tolerantišką miestą. skaityti »

#SWITCH! hakatono dalyviams – pasaulinio garso „blockchain“ plėtotojų pamokos

Hakatono dalyviai turės atrasti būdą, kaip „blockchain“ technologija leistų atlikti elektroninius mokėjimus vien tik žinant telefono numerį. skaityti »

Proginė 2 eurų moneta įamžins Vilnių

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. skaityti »