Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Publikuota: 2017 m. rugsėjo 19 d. antradienis

Rugsėjo 11 d. Niujorke vykusioje konferencijoje „FinovateFall 2017“ mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė  naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. Ši paslauga pravers ir tiems, kurie turi kortelę, tačiau pamiršo ją namuose.

Jei staiga prireikė grynųjų pinigų, o po ranka tik mobilusis telefonas, į pagalbą gali ateiti draugas, kuris paskolins grynųjų pasinaudodamas naująja paslauga „Mastercard Cash Pick-Up“.

Kaip ji veikia? Draugas autorizuojasi per „Cash Pick-Up“ programą, nurodo Jūsų telefono numerį, suformuoja virtualią kortelę su Jūsų prašoma pinigų suma. Be abejo, ta suma turi būti draugo banko sąskaitoje. Jūs gaunate SMS su virtualios kortelės numeriu ir 4 skaičių PIN kodu, taip pat artimiausio bankomato adresu. Belieka nueiti prie bankomato, įvesti jo ekrane skaičių kodą, gautą SMS žinute, ir išsiimti grynuosius.

Bandomasis projektas bus įgyvendinamas JAV 4-ajame šių metų ketvirtyje. 2018 m. tikimasi, kad bankomatų, kuriuose veiktų „Mastercard Cash Pick-Up“ paslauga, bus visose prekybos centruose JAV teritorijoje.

Šaltinis: PSM7.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Technologijos keičia lietuvių požiūrį į pinigų skolinimąsi

Lietuvos bankų klientai vis labiau pasitiki moderniomis technologijomis: jau kas trečiam yra patogu internetu sužinoti vartojimo paskolos sąlygas. skaityti »

Kodėl bankai klausia?

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau keliami klausimai, kokiais tikslais bankai prašo klientų užpildyti anketas, kuriose prašoma pateikti tam tikrus duomenis apie save. skaityti »

Siekdamas efektyvumo Lietuvos bankas veiklą sutelks Žirmūnuose

Siekdamas mažinti veiklos išlaidas, Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų rajoną, kur ir šiandien dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. skaityti »

„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“ diegia jungtinės komercijos sprendimus. skaityti »

Finansinės drausmės kainai įvertinti – speciali skaičiuoklė internete

Siekdamas skatinti atsakingą skolinimąsi bei ugdyti visuomenę, „Citadele“ bankas pristatė elektroninę vartojimo kredito skaičiuoklę, kuri pagal asmens sąžiningai suvestus duomenis pateikia galimą gauti vartojimo kredito sumą, kredito palūkanų normą bei parodo asmens kredito reitingą. skaityti »

Kokios lietuviškos monetos pageidautumėte Jūs?

Lietuvos bankas kviečia susipažinti su Monetų kūrimo strategijos projektu ir išsakyti savo vertinimus bei pasiūlymus. skaityti »

Kolekcinės monetos skirtos nykstančioms arklių veislėms

Liepos 21 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 10 eurų ir 1,5 euro kolekcines monetas, skirtas lietuvių skalikui ir žemaitukui. skaityti »

Parduotuvėse mokėti grynaisiais pinigais lietuviams vis dar patogiau

Ketvirtadalis lietuvių už pirkinius prekybos centruose visuomet ar beveik visuomet atsiskaito grynaisiais, o tik dešimtadalis pirkėjų visuomet moka banko kortele. skaityti »

„Swift“ diegiamą „Blockchain“ technologiją testuoja 28 bankai

Dar 22 bankai prisijungė prie „Blockchain“ sistemos testavimo. skaityti »