Ūkio bankas išplatino obligacijų už 46,4 mln. litų ir pradeda platinti naują obligacijų emisiją.

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 12 d. pirmadienis

Ūkio bankas baigė platinti vienerių metų trukmės fiksuotų palūkanų obligacijų emisijas litais ir eurais, kurių bendra pritraukta suma siekia 46,4 mln. litų. Iš viso išplatinta 284311 vnt. 100 litų nominalios vertės ir 51920 vnt. 100 eurų nominalios vertės obligacijų su fiksuota 4,5 proc. metine palūkanų norma. Abi šios emisijos bus išpirktos 2012 m. rugsėjo 18 dieną.

Nuo rugsėjo 12 dienos Ūkio bankas pradės platinti naują vienerių metų trukmės fiksuotų palūkanų obligacijų emisiją litais, kurių metinis pelningumas sieks 4,5 procento. Vienos akcijos nominalioji vertė – 100 litų, emisija bus išpirkta 2012 m. spalio 15 d.

„Tęsiame sėkmingą obligacijų platinimą, siūlydami investuotojams patikimą būdą investuoti savo lėšas patraukliomis sąlygomis. Tikimės, kad ir naujoji obligacijų emisija sulauks investuotojų dėmesio“, – sakė Ūkio banko Finansinių institucijų ir išteklių departamento direktorius Marius Arlauskas.

Naujoji obligacijų emisija bus išpirkta po 375 dienų, sumokant nominalią vertę ir sukauptas palūkanas už kiekvieną obligaciją. Galimas ir išankstinis obligacijų išpirkimas investuotojų iniciatyva. Ūkio banko platinamų naujos emisijos obligacijų iki spalio 5 d. galima įsigyti ne tik banko filialuose bei klientų aptarnavimo skyriuose, bet ir naudojantis internetinės bankininkystės sistema Eta banku.

Su obligacijų siūlymo programos baziniu prospektu ir galutinėmis sąlygomis susipažinti galima Ūkio banko filialuose ir klientų aptarnavimo skyriuose bei banko tinklalapyje www.ub.lt. 

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »