Ūkio banko klientams – nauja galimybė investuoti į žaliavas

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 8 d. ketvirtadienis

Šiandien pradedamas platinti naujas Ūkio banko investavimo galimybių fondo Žaliavų subfondas. Žaliavų subfondo lėšos bus investuojamos į žaliavų krepšelį, susidedantį iš naftos, aukso, maisto žaliavų ir pramoninių metalų.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius, pristatome Ūkio banko investavimo galimybių fondo Žaliavų subfondą, kuris išplės investavimo krypčių pasirinkimą, papildydamas mūsų siūlomų Kinijos, Rusijos, JAV, Europos ir Pinigų rinkos priemonių subfondų sąrašą. Naujasis subfondas Ūkio banko klientams suteikia galimybę plačiau paskirstyti savo investicijas, nukreipiant jas ne tik į akcijas ar obligacijas, bet ir į žaliavų rinkas“, – sakė UAB „Ūkio banko investicijų valdymas” direktorius Julius Ivaška. 

Pastarąjį dešimtmetį investuotojai stebėjo augančias žaliavų kainas – tai lėmė didėjanti žaliavų paklausa Kinijoje, Indijoje ir kitose besivystančiose šalyse bei ribota žaliavų (ypač energetinių resursų) pasiūla, todėl, tikėtina, kad ilguoju laikotarpiu žaliavų kainos augs. Dėl mažos koreliacijos su akcijomis bei obligacijomis, investicijos į žaliavas taip pat gali būti sėkmingai naudojamos paskirstant investicijų portfelio riziką bei apsaugant investicijas nuo infliacijos.

Pasak J.Ivaškos, norint investuoti į Ūkio banko siūlomus fondus bei subfondus, nebūtina tam skirti didelės sumos – minimali investavimo suma siekia tik 100 Lt arba 50 eurų. Šiuo metu UAB „Ūkio banko investicijų valdymas“ taip pat valdo Ūkio banko obligacijų, Ūkio banko racionalaus investavimo, Ūkio banko investavimo galimybių fondo Kinijos, Rusijos, Europos, JAV ir Pinigų rinkos priemonių subfondus. Ūkio banko investiciniai fondai platinami per Ūkio banko klientų aptarnavimo tinklą ir Ūkio banko internetinės bankininkystės sistemą Eta banką.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »