„Wincor Nixdorf“ lyderiauja bankomatų programinės įrangos rinkoje

Publikuota: 2016 m. balandžio 28 d. ketvirtadienis

„Wincor Nixdorf“ tebeužima lyderio poziciją programinės įrangos, pritaikytos įvairių gamintojų bankomatams, rinkoje Europoje ir Lotynų Amerikoje, o nuo 2013 m. įsitvirtino pirmojoje vietoje ir Šiaurės Amerikoje. Tai skelbia britų tyrimų bendrovė RBR.

Visame pasaulyje įmonė užima antrąją vietą programinės įrangos, pritaikytos  įvairių gamintojų bankomatams, rinkoje.

Tyrimo metu buvo išanalizuota 64 įvairių šalių bankų informacija. Ji parodė, kad bankomatų programinės įrangos rinka dinamiškai plečiasi.

Naudodamiesi intelektualia programine įranga, bankai gali teikti klientams daugiau ir įvairesnių, įvairiais kanalais teikiamų paslaugų, integruotų su bankų  CRM (klientų duomenų valdymo) sistemomis.

Diegiant individualius sprendimus klientams, personalizuotas paslaugas, identifikacijos sistemas  per išmaniuosius telefonus ir bekontaktes korteles bei kitokias šiuolaikiškas paslaugas programinės įrangos rinka sparčiai auga ir tobulėja. Kad bankas galėtų lanksčiai reaguoti į pokyčius ir diegti naujoves, ypač svarbu, kad programinė įranga būtų suderinama su įvairių gamintojų įrenginiais.

RBR bendrovės tyrimas  taip pat rodo, kad į programinę įrangą nebežiūrima vien tik kaip į bankomato priedą, sudedamąją dalį. Programinės įrangos, pritaikytos įvairiems įrenginiams,  naudojimo sritys plečiasi. Bankai, rinkdamiesi įrangą, tampa vis lankstesni.

„Wincor Nixdorf“ pavyko išsilaikyti lyderio pozicijose platinant „ProClassic“ šeimos produktus, iš kurių ypač populiarūs „ProCash“ ir „ProFlex4“.

Klientai tikisi, kad bet kuriuo paros metu bet kurioje vietoje galės prieiti prie banke saugomų pinigų. Kadangi bankomatų tinklo prieinamumas yra didžiausias prioritetas, RBR atskirai tyrė ir bankomatų monitoringo programinės įrangos rinką. Pastebėta, kad „Wincor Nixdorf“ ir šioje rinkoje lyderiauja, o Europoje ir Lotynų Amerikoje užima pirmąją vietą.

Šaltinis: Wincor-nixdorf.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (112)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »