„Adobe“ programas reikės aktyvuoti internetu

Publikuota: 2003 m. liepos 31 d. ketvirtadienis
Adobe Photoshop 7.0 logotipas
Adobe Photoshop 7.0 logotipas
Kompanija „Adobe“ Australijoje artimiausiu metu išbandys naują savo produktų apsaugos nuo piratavimo modelį. Programoje „Photoshop 7“, skirtoje „Windows“ terpei, bus įdiegta produkto aktyvavimo sistema, sukurta kompanijos „Macrovision“. Panašios apsaugos sistemos jau naudojamos tokiuose programiniuose produktuose, kaip „Windows XP“ ir „Office XP“, o taip pat „Macromedia Contribute 2.0“ ir „Norton Antivirus“. Su nelegalios programinės įrangos platinimu kovojančio aljanso BSA vertinimu, vien JAV kas ketvirta kompiuterinė programa naudojama nelegaliai. Beje, kaip tvirtina „Adobe“ antipiratinio departamento direktorius Driu Makmeinusas, „Adobe Photoshop“ yra sąraše tų programų, kurios dažniausiai platinamos piratiniais kanalais. Nors aktyvavimo sistemos įdiegimas „Photoshop“ programoje yra dar tik bandomasis, tačiau jau žinomi „Adobe“ planai pritaikyti tokią apsaugą ir kitiems savo produktams. D.Makmeinuso teigimu, testavimo periodas tęsis kelis mėnesius, jo metu bus stebima vartotojų reakcija į šią naujovę. Taip pat tokia apsauga bus įdiegta ir dalyje „Adobe Collections“ programinės įrangos. „Adobe“ tvirtina, kad aktyvacija bus kiek įmanoma draugiškesnė vartotojui. Ant produktų pakuotės bus pažymėta, kad programa reikalauja aktyvavimo internetu arba telefonu. Licencinė sutartis leis įdiegti „Photoshop“ į du skirtingus kompiuterius. Perkeliant „Photoshop“ į kitą kompiuterį nereikalaujama deinstaliavimo ir deaktyvavimo procedūrų. Ateity bus leidžiamas ir trečios produkto kopijos instaliavimas, tačiau tokiu atveju „Adobe“ patikrins, ar vartotojas turi tam teisę. Jei aktyvavimo sistemos serveris aptiks, kad instaliavimai buvo vykdomi per daug dažnai, aktyvuoti bus galima tik paskambinus telefonu techninio palaikymo tarnybai.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

CES parodoje – LG kompiuteris su „Chrome“ operacine sistema

„LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąjį rinkoje „viskas viename“ kompiuterį su „Google Chrome“ operacine sistema. skaityti »

Ilja Laurs su Mindaugu Glodu įkūrė rizikos kapitalo fondą „Nextury Ventures“

Garsiausias Lietuvos verslininkas ir investuotojas Ilja Laurs bei buvęs „Microsoft“ Baltijos šalių padalinio generalinis direktorius, o vėliau „Microsoft“ sprendimų sveikatos apsaugai direktorius Centrinei ir Rytų Europai Mindaugas Glodas įkūrė rizikos kapitalo fondą „Nextury Ventures“. skaityti »

Priimtos Elektroninio parašo įstatymo pataisos

Seimas priėmė Elektroninio parašo įstatymo pataisas (Projektas Nr. XIIP-1135(2), sudarydamas galimybes vartotojams gauti kvalifikuotus sertifikatus, kuriuose nurodytas asmens kodas ir kuriuose jis nėra nurodytas. skaityti »

„iPhone 6“ konceptas: pirštų antspaudų skenerį keičia akies nuskaitymas

Dar rugsėjo mėnesį pristatytas išmanusis telefonas „iPhone 5S“ pasižymėjo flagmanų rinkoje iki šiol nematyta funkcija – pirštų antspaudų nuskaitymo sensoriumi. Ši galimybė leidžia „iPhone 5S“ vartotojams apsaugoti savo telefoną ir pirkti aplikacijas vos vieno piršto paspaudimu. skaityti »

„Microsoft“ kartu su daugiau nei 25 bendrovėmis pristatė „Cloud OS Network“

„Microsoft“ visame pasaulyje susivienijo su daugiau nei 25 pirmaujančiais debesijos paslaugų teikėjais ir pristatė bendrą tinklą „Cloud OS Network“. skaityti »

Vilniaus inovacijų forume diskutuota apie inovacijas versle: nuo startuolių iki klasterių

Gruodžio pradžioje vykusiame pirmajame Ūkio ministerijos ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) surengtame Vilniaus inovacijų forume („Innovation Drift“), daugiau nei 600 dalyvių dvi dienas diskutavo apie naujovių reikšmę visos Europos ekonomikai. skaityti »

Lietuvoje pasirodo pirmasis „Nokia“ planšetofonas „Nokia Lumia 1520“

Šią savaitę Lietuvoje pradedama prekiauti pirmuoju „Nokia“ planšetiniu telefonu „Nokia Lumia 1520“. Aukščiausios kokybės „planšetofonas“ turi 6 colių (15,2 cm) įstrižainės ekraną ir 20 megapikselių „PureView“ kamerą, o jo kaina Lietuvoje sieks apie 2450 litų. 2014 m. pirmąjį ketvirtį Lietuvoje pasirodys ir antrasis, mažesnės kainos telefonas dideliu ekranu – „Nokia Lumia 1320“. skaityti »

Didžiausias pasaulyje Kinijos mobiliojo ryšio operatorius prekiaus „iPhone“

Per 700 milijonų vartotojų turintis Kinijos mobiliojo ryšio operatorius „China Mobile“ pagaliau užbaigė derybas su „Apple“ dėl prekybos išmaniuoju telefonu „iPhone“, skelbia „The Wall Street Journal“. skaityti »

Vokietijoje priimami išankstiniai itin galingo kompiuterio „Mac Pro“ užsakymai

Nors kompanija „Apple“ dar spalį pristatė galingą ir savo dizainu išsiskiriantį kompiuterį „Mac Pro“ bei atskleidė, kad šis pasirodys gruodžio mėnesį, tačiau tiksli data kol kas neaiški. Tiesa, prekybininkai Vokietijoje jau priima išankstinius „Mac Pro“ užsakymus. skaityti »

„Google“ neria į robotikos vandenis

BBC ir „The New York Times“ skelbia, kad korporacija „Google“ nuo šiol dirbs ir robotikos srityje. IT milžinė pranešė, kad per pusmetį įsigijo septynias bendroves, kuriančias pramoninius robotus. Naujajam padaliniui vadovauja buvęs „Google Android“ projekto vadovas Endis Rubinas. skaityti »