„Apple“ pradėjo pardavinėti MP3 grotuvą „iPod Mini“

Publikuota: 2004 m. vasario 19 d. ketvirtadienis
Apple iPod Mini
Apple iPod Mini
Sumažintą savo skaitmeninio MP3 grotuvo „iPod“ versiją kompanija „Apple“ pristatė šių metų sausio pradžioje parodoje „Macworld“, vykusioje Sanfranciske. Šis grotuvas pavadintas „iPod Mini“. Praeitą savaitę „Apple“ oficialiai pradėjo pardavinėti šį prietaisą, jo kaina — 249 JAV doleriai.

„iPod Mini“ korpusas pagamintas iš aliuminio (siūlomi penki atspalviai), jo matmenys — 92х51х13 mm, svoris — 102 gramų. Grotuvo viduje yra 4 Gb talpos kietasis diskas į kurį galima įrašyti apie 950 dainų MP3 arba AAC formatais, o tai — 63 valandos nenutrūkstamos muzikos. Prietaiso valdymui skirti tik vienas sukamas ratukas ir vienas mygtukas, to pilnai pakanka reguliuoti visoms funkcijoms. Originaliame „iPod“ modelyje yra penki mygtukai ir ratukas.

Šį grotuvą galima naudoti ir kaip duomenų kaupiklį. Duomenų perdavimui į kompiuterį ir iš jo nereikalingi jokie papildomi priedai, nes į grotuvo komplektą įeina kabelis su „FireWire“ ir USB2.0. jungtimis.

„iPod Mini“ skirtas naudoti su „Makintosh“ kompiuteriais, tačiau kompiuterių valdomų „Windows“ operacinėmis sistemomis savininkai nepamiršti: visas reikiamas programas jie galės rasti Interneto svetainėje www.ipodlounge.com
Šaltinis: www.rol.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Penki patarimai, kad išmanusis telefonas netrukdytų miegui

Išmanusis telefonas mus lydi visur ir visada, tačiau dar ne visuomet prisimename, kad prieš miegą ir jį reikėtų tinkamai paruošti. skaityti »

„Razer“ sukūrė kompiuterį su trimis monitoriais

„Razer“ parodoje „CES 2017“ pristatė nešiojamąjį žaidimų kompiuterį su trimis montitoriais. skaityti »

„CES 2017“ parodoje – įspūdingos „Dell“ kompiuterių naujienos

Kasmetėje Las Vegase vykstančioje elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES) JAV technologijų kompanija „Dell“ pristatė savo inovacijas, kurios artimiausiu metu keis mūsų supratimą apie darbą asmeniniu kompiuteriu. skaityti »

Kada išpopuliarės 4K vaizdo standartas?

Prognozuojama, kad iki 2020 metų įsigalės naujasis 4K standartas, kuris padės perduoti dar tikslesnį, ryškesnį ir kontrastingesnį vaizdą. skaityti »

„Microsoft“ vis mažiau dėmesio skiria „Internet Explorer“ taisymui

Praėjusiais metais „Microsoft“ lopė daugiau operacinės sistemos „Windows“ saugumo spragų nei 2015 m., šįsyk dėmesį sutelkdama ne į nuošalę nustumtą naršyklę „Internet Explorer“, o į vartotojo režimo komponentus. skaityti »

„CES 2017“: „Samsung“ pristatė naujus televizorius QLED TV

„Samsung“ šiuo metu Las Vegase vykstančioje technologijų parodoje „CES 2017”, pristatė naujausią televizorių QLED seriją – „Q9“, „Q8“, ir „Q7“. skaityti »

„Microsoft“ išmokys kalbėti šaldytuvus

Kompanija „Microsoft“ sukurta pagalbinė balso programa „Cortana“ netrukus bus įdiegta į daugybę buities prietaisų, prijungtų prie interneto. skaityti »

Lietuviai Kalėdų dovanoms rinkosi išmaniuosius įrenginius

Šventinių dovanų gruodį ieškoję lietuviai vis dažniau rinkosi ne tradicinius, o technologinius siurprizus artimiesiems. skaityti »

„Samsung“ pristatė flagmano savybėmis pasižyminčius „Galaxy A“ telefonus

„Samsung“ pristatė naujausią vidutinės klasės išmaniųjų telefonų seriją „Galaxy A“. skaityti »

Amerikiečiai nebepasitiki tradiciniais bankais

Jaunoji, vadinamoji „milenium“, karta nebepasitiki tradicine bankų sistema, o vis dažniau naudojasi įvairiomis naujomis finansinėmis paslaugomis. skaityti »