Aukštos kokybės spausdinimui: didelio našumo „Canon“ PIXMA iP4950

Publikuota: 2011 m. rugpjūčio 22 d. pirmadienis

Šiandien „Canon“ pristatė naująjį didelio našumo nuotraukų spausdintuvą PIXMA iP4950, kuris pritaikytas profesionalams ir mėgėjams, norintiems itin sparčiai kurti aukščiausios kokybės dokumentus ir nuotraukas. Naujasis PIXMA iP4950, pakeisiantis didelės sėkmės sulaukusį PIXMA iP4850, jungia pirmaujančią spausdinimo technologiją ir naujoviškas funkcijas, įskaitant „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų spausdinimo funkciją ir programą „Easy–PhotoPrint EX“. Specialios funkcijos – ekologinė informacija ir automatinis dvipusis spausdinimas leis daugiau negu kada nors anksčiau sumažinti spausdinimo poveikį aplinkai.

Atnaujintos funkcijos ir kūrybinis lankstumas

PIXMA iP4950 pasižymi išskirtinėmis funkcijomis, leidžiančiomis naudotojams realizuoti savo kūrybinius sugebėjimus. Atnaujinta „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų spausdinimo funkcija leidžia sujungti kadrus iš „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų, padarytų su „Canon“ fotoaparatais, ir taip suteikti nuotraukoms judesio įspūdį.

Programinė įranga „Easy–PhotoPrint EX“ papildyta filtro efekto funkcija, kuri vienu mygtuko paspaudimu leidžia rinktis momentinius nuotraukos efektus, įskaitant neryškų foną, švelnų fokusavimą ar išgaubto vaizdo efektą. Miniatiūros efektas leidžia žaismingai transformuoti nuotraukas, o pritaikius žaislinio fotoaparato efektą jos gali atrodyti lyg būtų padarytos fotoaparatu be objektyvo.

Mažesnis poveikis aplinkai

Kad būtų daromas mažesnis poveikis aplinkai, į PIXMA iP4950 įdiegta automatinio dvipusio spausdinimo funkcija, leidžianti automatiškai spausdinti dokumentus ant abiejų popieriaus lapo pusių ir išvengti nereikalingo eikvojimo. Naujoji ekologinės informacijos funkcija nurodo, kiek nebeišmetama anglies dvideginio ir sutaupoma popieriaus pasirinkus šią funkciją. PIXMA iP4950 taip pat naudoja 5 atskirų rašalo talpyklų sistemą, todėl prireikus lengviau pakeisti kiekvieną rašalo talpyklą ir sumažinti bendrą eikvojamo rašalo kiekį, o kartu ir išlaidas.

Aukšta PIXMA kokybė

PIXMA iP4950 įdiegta „Canon“ pažangioji FINE spausdinimo technologija, kuriai būdingas minimalus lašelio dydis ir iki 9600 t. c. raiškos spausdinimo variklis, užtikrinantis profesionalios kokybės nuotraukas ir ryškius tekstinius dokumentus. Nuotraukos ir dokumentai spausdinami itin sparčiai: 12,5 p./min nespalvotai ir 9,3 p./min spalvotai, maždaug per 20 sekundžių išspausdinama 10 x 15 cm dydžio nuotrauka be paraščių.

PIXMA iP4950 turi pagerintą tiesioginio spausdinimo ant diskų funkciją, papildytą nauju disko etikečių ir dėklų dangtelių ruošinių asortimentu, kuris leidžia pagal pageidavimą prisitaikyti kompaktinių ir DVD diskų kolekciją.

Įsigijimo galimybės

PIXMA iP4950 bus parduodamas visoje Europoje nuo 2011 m. rugsėjo.

Pagrindinės PIXMA iP4950 funkcijos:

• Didelio našumo nuotraukų spausdintuvas su automatinio dvipusio ir tiesioginio spausdinimo ant diskų funkcijomis;

• 5 atskiros rašalo talpyklos, kurios leidžia optimizuoti rašalo eikvojimą;

• Ypač aukštos kokybės nuotraukos dėl iki 9600 t. c. siekiančios raiškos ir minimalaus 1 pl lašelio dydžio;

• Didelė dokumentų spausdinimo sparta: apie 12,5 p./min nespalvotai ir 9,3 p./min spalvotai (ISO ESAT);

• 10 x 15 cm dydžio nuotrauka be paraščių išspausdinama maždaug per 20 sekundžių;

• „ChromaLife“100+ sistema, užtikrinanti aukštos kokybės nuotraukas, kurios albume išsilaikys daugiau kaip 300 metų;

• Pažangus laikmenų tvarkymas: automatinis dvipusis spausdinimas, popieriaus tiekimas iš dviejų šaltinių ir tiesioginis spausdinimas ant diskų;

• „Full HD“ vaizdo įrašų spausdinimo funkciją, leidžianti spausdinti nuotraukas iš HD raiškos vaizdo įrašų;

• Išmanusis spausdinimas iš interneto naudojant programą „Easy–PhotoPrint EX“;

• Naudodami tikrą „Canon“ rašalą gaukite prieigą prie interneto svetainės CREATIVE PARK PREMIUM

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »