„Batuotas katinas Pūkis“ atgijo su HP technologijomis

Publikuota: 2011 m. gruodžio 12 d. pirmadienis

Kalėdų išvakarėse į kino teatrus pakviesianti filmo „Batuotas katinas Pūkis“ premjera išsiskirs dar nematytais animacijos sprendimais. Pagal naujausią skaitmeninę technologiją sukurtas filmas apie pramuštgalvį herojų atsirado kino kompanijos „DreamWorks“ animatoriams bendradarbiaujant su didžiausia pasaulyje technologijų kompanija HP.

„Batuoto katino Pūkio“ kūrėjai naudojo daugiau kaip 200 aukščiausios kokybės HP Z800 darbo stočių, leidusių be priekaištų įgyvendinti sudėtingas kūrybines užduotis. Šios darbo stotys padėjo sukurti ir pagrindinį filmo herojų – padaužą katiną Pūkį – ir tokius skaitmeninius efektus, kaip siautėjantis tornadas ar įspūdingi debesų peizažai.

„Kaip ir kitiems mūsų filmams, „Batuotam katinui Pūkiui“ reikėjo itin galingų sistemų, padedančių įgyvendinti kūrėjų komandos sumanymus. Užsitikrinę savo partnerių HP paramą, filmo kūrėjai nepatyrė jokių techninių suvaržymų, ir šio bendradarbiavimo rezultatas – viena įsimintiniausių 3D technologijos patirčių,“ – sakė kompanijos „DreamWorks Animation SKG“ technologijų skyriaus vadovas Edas Leonardas.

„Siekiame, kad aukščiausio lygio technologija pasiektų rinką ir padėtų tokiems klientams kaip „DreamWorks Animations SKG“ išlaisvinti savo kūrybinę energiją. Mūsų klientai yra šios srities lyderiai ir skatina mus nuolat ieškoti technologinių naujovių, kurios padėtų peržengti dar vieną barjerą ir kurti visiškai be ribų,“ – sakė HP Verslo sprendimų rinkodaros viceprezidentas Jeffas Woodas.

HP technologija buvo naudojama kuriant ir kitus gerai žinomus animacinius filmus: „Šrekas“, „Kung Fu Panda“, „Kung Fu Panda 2“, „Kaip prisijaukinti slibiną“ ir kitus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »