Bilas Geitsas kuria asmeninio agento technologiją

Publikuota: 2015 m. vasario 4 d. trečiadienis

Kai „Microsoft“ įkūrėjas Bilas Geitsas paliko vadovo postą tapęs tiesiog patarėju technologijų klausimais, jis pats asmeniškai praleidžia daugybę laiko kurdamas naujus „Microsoft“ projektus.

Šių metų sausio 28 d. Reddit AMA (Ask Me Anything) svetainėje, B. Geitsas pirmą kartą pristatė savo naują projektą „Asmeninis agentas“ (angl. Personal Agent), tačiau tuomet nieko konkretaus nepaskelbė.

Numatoma, kad „Asmeninis agentas“, įdiegtas visuose vieno žmogaus naudojamuose įrenginiuose, žinos apie savo „šeimininką“ absoliučiai viską – jis padės sugrįžti keliu, kurį užmiršote, susirasti pamestus daiktus, priimti įvairius sprendimus.

Kol kas neaišku, ar ši B. Geitso kuriama naujovė bus susieta su „Microsoft“ skaitmeninio pagalbininko technologija „Cortana“, ar bus naudojama „Surface Hub“ ir papildys  „Skype“ verslo priedėlius „OneNote“ ir „Cjnnect“.

Paklaustas, kaip keisis technologijos ateityje, B. Geitsas atsakė: „Per ateinančius 30 metų technologijos progresuos daugiau nei bet kada. Mašinos galės skvarbiau matyti, tiksliau atpažinti žmogaus šneką, versti ją į kitas kalbas. Mechaniniai robotai gebės atlikti net pačius kruopščiausius darbus – rinkti uogas ar prižiūrėti ligonius. Tuomet, kai kompiuterinės sistemos pasieks tokį lygį, kad galės numatyti žmogaus veiksmus ir įvykius, kai pačios lengvai judės erdvėje, jos bus naudojamos tikrai plačiai.“

B. Geitsas taip pat prasitarė tikintis elektroninių pinigų sistemos „Bitcoin“ ateitimi, nors ji ir kertasi su jo fondo tikslais kovojant prieš skurdą. 

Šaltinis: zdnet.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »