CSTB 2008: vartai į televizijos pasaulį

Publikuota: 2008 m. sausio 7 d. pirmadienis

 

2008 metų vasario 4–7 dienomis Maskvos (Rusija) parodų centre „Krokus Ekspo“ vyks dešimtoji tarptautinė paroda-konferencija CSTB 2008. Tai svarbiausias su medija susijęs įvykis Rytų Europoje ir NVS šalyse, pristatantis vieną iš greičiausiai šiandien besivystančių produktų – televiziją.

CSTB tapo reikšmingu įvykiu televizijos ir telekomunikacijų srityje. Parodoje galima susipažinti su pastarųjų metų garsiausių pasaulio įmonių naujovėmis. Šiais jubiliejiniais metais parodoje savo naujausius produktus ir spendimus pristatys daugiau kaip 350 Rusijos ir užsienio įmonių.

Parodos dėmesio centre – visi progresyviausi televizijos formatai ir rūšys: kabelinė ir palydovinė televizija, IPTV, HDTV, mobilioji TV, plačiajuostės technologijos, palydovinis ryšys ir kt. CSTB parodoje jau trečius metus vyks unikalus TV kanalų renginys – „World Content Show“.

CSTB 2008 – ne tik paroda, kurioje pristatomi naujausi ir inovatoriškiausi produktai, sprendimai, bet ir įvairūs renginiai bei projektai, atspindintys paskutiniąsias televizijos ir telekomunikacijų naujoves pasaulio rinkoje. Taip pat parodoje vyks Mobiliosios televizijos ekspozicija, kurioje bus demonstruojama mobilioji televizija.

Konferencijose, kur bus aptarti vyraujančių televizijos tendencijų ir TV rinkos perspektyvos klausimai, viešės žymūs Rusijos ekspertai ir garsūs vakarų specialistai. CSTB konferencijos pelnė tarptautinį pripažinimą ir užsitikrino lyderio pozicijas telekomunikacijų rinkoje. Pirmąją renginio dieną bus organizuotos derybos prie apskritojo stalo.

Šiais metais bus aptarti tokie klausimai: mobiliosios televizijos diegimas ir plėtra, plačiajuosčių paslaugų teikimas, naujų serverių diegimas, turinio legalizavimas, televizijos rinkodara, IP televizija ir kt. 

Šaltinis: http://cstb.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »