„Canon“ EOS sistema švenčia 20–metį

Publikuota: 2007 m. kovo 23 d. penktadienis

„Canon“ skaitmeninis fotoaparatas
„Canon“ skaitmeninis fotoaparatas „EOS-1D Mark III“

Amstelvynas, Nyderlandai, 2007 m. vasario 22 d.: nuo 1987 m. išleisto tuo metu pažangiausio modelio „EOS 650“ iki šiandieninio „EOS-1D Mark III“ sistema EOS – universali fotoaparatų, objektyvų ir priedų sistema - išlaikė visišką suderinamumą ir vartotojams suteikė galimybę naudotis techninėmis naujovėmis. Būtent dėl to milijonai fotografų visame pasaulyje pasirinko šią sistemą.
 
Ilgalaikis sistemos EOS populiarumas iš dalies gali būti paaiškinamas neprilygstamu jos suderinamumu. Per 20 fotografijos technologijų tobulėjimo metų, įskaitant revoliucingąjį skaitmeninių fotoaparatų paklausos augimą, nuolat besiplečianti serija EOS suteikė fotografams galimybę naudojantis ta pačia įranga išnaudoti naujausių technologijų privalumus. Šis suderinamumas leidžia EOS vartotojams sudaryti asmeninę fotoaparatų, objektyvų ir priedų sistemą, sukuriančią nepriekaištingą bet kurio objekto arba stiliaus fotografavimo sprendimą.

Be vaizdų fiksavimo sistema EOS dabar apima visą vaizdų apdorojimo grandinę: nuo skaitmeninių vaizdų profesionalios apdorojimo įrangos „Digital Photo Professional“ iki „Canon“ garsiosios serijos XEED projektorių ir PIXMA nuotraukų spausdintuvų.

Tuo pačiu, sistema EOS buvo tobulinama ir naujinama 20 metų. Apie tai byloja pats EOS pavadinimas: jis reiškia ne tik „elektroninę optinę sistemą“, bet ir graikų aušros deivę. Analoginės eros technologijų, pavyzdžiui, ultragarsinių variklių (USM), plėtrą papildė gausybė skaitmeninės eros naujovių: pirmasis plataus vartojimo skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas kainavęs mažiau nei 1000 eurų, pirmasis 8 kadrus per sekundę fiksuojantis skaitmeninis SLR fotoaparatas, pirmasis 16 mln. vaizdo elementų ribą peržengęs skaitmeninis SLR fotoaparatas.

Štai kodėl sistema EOS gausėja ir šiandien. Siūlydama tokius novatoriškus modelius kaip EOS 300D, „EOS 1Ds Mark II“, o dabar ir „EOS-1D Mark III“, EOS sistema jau aiškiai apibrėžė skaitmeninių technologijų erą kaip tai padarė aštuntojo ir devintojo dešimtmečio revoliucija analoginės fotografijos srityje. Nuolat tyrinėjamos skaitmeninių technologijų siūlomos galimybės sistemai EOS garantuoja tolimesnį jos tobulinimą ir augimą ateinančiais metais.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »