„Canon“ papildė X MARK skaičiuotuvų seriją modeliu X MARK II

Publikuota: 2013 m. balandžio 9 d. antradienis

„Canon“ papildė X MARK skaičiuotuvų asortimentą mažesnių matmenų išmaniuoju skaičiuotuvu X MARK II. Darbui arba asmeninam naudojimui skirtas naujasis skaičiuotuvas kol kas yra ploniausias X MARK serijos modelis. Kompaktiškasis X MARK II, kuris buvo gaminamas tausojant aplinką, turi plokščius klavišus. 

Pritaikytas verslui

Verslui pritaikytas 12 skaitmenų skaičiuotuvas X MARK II turi didesnės talpos atmintinę. Jame įdiegtos įvairios funkcijos, tokios kaip sąnaudų, pardavimo kainos ir pelno skaičiavimo, bendros sumos skaičiavimo ir ženklo keitimo bei jų naikinimo klavišas. Skaičiuotuve taip pat yra atminties funkcija, antrojo lygio, procentų ir kvadratinės šaknies klavišai.

Moderni ir atspari konstrukcija                             

Baltos arba juodos spalvos skaičiuotuvo X MARK II matinis paviršius patvarus ir neteplus. Apatinė korpuso dalis gaminama iš aliuminio. Ploname korpuse įtaisytas viduje pakreiptas ekranas, todėl į jį patogu žiūrėti. Klavišų paviršius išgraviruotas lazeriu, todėl ženklai ir skaičiai išliks ilgai, net ir naudojant kasdien.

Maitinamas vien saulės energija – veiksmingesnis ir taupesnis

X MARK II konstrukcija pasižymi mažu poveikiu aplinkai. Ši ypatybė neatsiejama nuo visų tvariųjų „Canon“ skaičiuotuvų. Kaip ir kiti „Canon X“ serijos skaičiuotuvų modeliai, šis įtaisas gaminamas naudojant dalį perdirbtų „Canon“ medžiagų. Skaičiuotuvas X MARK II maitinamas vien gamtine ir atsinaujinančia saulės energija. Kadangi į naująjį skaičiuotuvą nėra dedami maitinimo elementai, nėra ir kenksmingųjų atliekų.

Svarbiausios X MARK II ypatybės:

* Ypač plonas korpusas iš aukščiausios kokybės aliuminio.

* Maitinamas vien saulės energija, veikia be maitinimo elementų.

* Ypač atsparūs klavišai lazeriu išgraviruotais rašmenimis.

* Patogios verslo skaičiavimo funkcijos (sąnaudų, pardavimo kainos, pelno).

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »