„Canon“ plečia „Cinema EOS System“ asortimentą

Publikuota: 2013 m. sausio 10 d. ketvirtadienis

„Canon“ savo „Cinema EOS System“ asortimentą papildo dviem naujais fiksuotojo židinio nuotolio „EF Cinema“ serijos objektyvais – CN–E 14mm T3.1 L F ir CN–E 135mm T2.2 L F. Įvairių sričių profesionalams skirti objektyvai padės gauti išskirtinių rezultatų. Jie abu pasižymi 4 tūkst. taškų skiriamąja geba, pažangiausiomis optikos technologijomis ir profesionalams pritaikytu aukšto lygio dizainu, todėl idealiai tinka naudoti įvairiausio sudėtingumo darbams.

Naujieji gaminiai papildo „EF Cinema“ objektyvų liniją, kurioje jau yra fiksuotojo židinio nuotolio objektyvai „CN–E 24mm T1.5 L F“, „CN–E 50mm T1.3 L F“ ir „CN–E 85mm T1.3 L F“. Liniją dabar sudaro devyni modeliai. Visų tipų filmų kūrėjai, naudodami platų kampą ir teleobjektyvo židinio nuotolį, įgyja naujų galimybių ir dar didesnę kūrybinę laisvę.

„Sistema “Cinema EOS„ skirta kūrybiškumui išreikšti, ir, pasipildžiusi šiais naujaisiais fiksuotojo židinio nuotolio plačiakampiais objektyvais ir teleobjektyvais, mūsų “EF Cinema„ objektyvų linija dabar siūlo plačiausią židinio nuotolio diapazoną savo klasėje , – sakė Kieranas Magee, “Canon Europe„ profesionalams skirtos vaizdo įrangos rinkodaros direktorius. – Šie naujieji objektyvai išties atskleidžia sistemos “Cinema EOS„ vizijos esmę ir leidžia pirmaujančias rinkoje technologijas suderinti su profesionalams pritaikytu dizainu.“

Išskirtinis našumas

Naudotini kartu su „Canon EF“ objektyvų lizdu, šie modeliai išsiskiria moderniausiomis optinėmis technologijomis, įskaitant anomaliosios dispersijos ir didelio skersmens asferinius lęšius, skirtus didelės raiškos vaizdams išgauti, bei naujausias „Canon“ transliacijų objektyvų dangas, skirtas vaizdo dvigubėjimo ir tviskėjimo efektams sumažinti. Be to, išskiriant objektą iš fono, 11 plokštelių diafragma padeda gražiai ir švelniai sulieti foną.

Abiejuose objektyvuose panaudotas nepralenkiamas „Canon“ optikos dizaino paveldas, taip pat įtaisyti elektroniniai kontaktai, užtikrinantys fotoaparato ir objektyvo ryšį. Abu objektyvai sukuria viso kadro vaizdo lauką, suderinamą su 35 mm ir standartiniu „Super“ 35 mm aparatų formatu, todėl operatoriai gali laisvai naudoti bet kurį iš šių objektyvų su „Canon“ kameromis iš „Cinema EOS“ sistemos arba su EOS skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais. 

Išskirtinis dizainas

Sukurti profesionaliems operatoriams, šie naujieji modeliai pasižymi aukštos klasės profesionalams pritaikytu dizainu, todėl juos patogiau naudoti. Kompaktiška forma optimaliai pritaikyta filmavimo reikmėms, o vienodas objektyvų priekinės dalies skersmuo ir tose pat vietose tvirtinama pagalbinė įranga užtikrina paprastą naudojimą – filmuojant pakeitus objektyvą nebereikia reguliuoti įrangos. Puikus suderinamumas su standartiniais kitų gamintojų priedais taip pat teikia nepaprasto lankstumo tiek filmavimo aikštelėje, tiek įvykių vietose.

Ant abiejų – ir „CN–E 14mm T3.1 L F“, ir „CN–E 135mm T2.2 L“ – objektyvų kūginių paviršių (iš abiejų cilindro pusių) yra žymos, todėl fokusuojant arba reguliuojant diafragmą jos lengvai matomos iš bet kurios aparato pusės. Maždaug 300 laipsnių kampu sukamas fokusavimo žiedas palengvina tikslaus fokusavimo užduotį fotografuojant arba filmuojant, o metrinės sistemos fokusavimo žymas pagal poreikį galima keisti nemetrinės sistemos matais arba atvirkščiai. Novatoriškos lęšio konstrukcijos neleidžia cilindrui plėstis ir trauktis – taip išvengiama žymų neatitikimo keičiantis temperatūrai – todėl šie objektyvai puikiai tinka darbuojantis bet kokiomis aplinkos sąlygomis.

Pagrindinės objektyvų „CN–E 14mm T3.1 L F“ ir „CN–E 135mm T2.2 L F“ funkcijos:

• Kompaktiška ir lengva konstrukcija.

• Įspūdinga 4 tūkst. taškų raiškos vaizdo kokybė.

• Viso kadro vaizdo laukas.

• Sektoriaus standartus atitinkančios rankinio valdymo funkcijos.

• 11 plokštelių diafragma, leidžianti patraukliai sulieti vaizdą.

• Skirti naudoti su 35 mm ir 35 mm „Super“ aparatų EF serijos objektyvų lizdu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »