„CeBIT 2003": „ACCESS Systems“ bendradarbiaus su „Samsung“

Publikuota: 2003 m. kovo 12 d. trečiadienis
ACCESS kompanijos mikronaršyklė „Compact NetFront Plus“
ACCESS kompanijos mikronaršyklė „Compact NetFront Plus“
Japonijos kompanija „ACCESS Systems“, kurianti programinę įrangą mobiliesiems telefonams, PDA įrenginiams, interneto taikomąsias programas, automobilių navigacijos sistemas ir kitus įrenginius, kovo 11 dieną pranešė, kad jos mikronaršyklė „Compact NetFrontTM Plus“ bei mobiliuosiuose telefonuose „Java“ palaikantis modulis „JV-LiteTM 2 Wireless Edition“ bus integruoti į „Samsung“ nešiojamuosius įrenginius, teikiančius „International i-mode“ paslaugas. Iki šiolei ACCESS kompanijos mikronaršyklė „Compact NetFront Plus“ buvo įdiegiama į visus nešiojamuosius įrenginius, palaikančius „i- mode“. Tai leido „I-mode“ vartotojams vientisai peržiūrėti WML ir HTML formatų (įskaitant ir „Compact HTML“) turinį. Dabar „i-mode“ vartotojai galės parsisiųsti „i-Appli“ – atsarginius displėjus, mobiliojo telefono skambučio melodijas ir žaidimus. ACCESS pareiškė ketinanti ir toliau plėsti „i-mode“ paslaugų rinką pasauliniu mastu, bendradarbiaujant su įvairiais operatoriais ir nešiojamųjų įrenginių gamintojais, pvz., „Samsung“.
Šaltinis: www.cebit.de
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Samsung“ žiedas vietoj telefono ir žadintuvo

„Samsung“ kuria išmanųjį žiedą, kuris matuos širdies ritmą ir leis atsakyti į telefono skambučius. skaityti »

„Microsoft“ pristato įrankių paketą naujiems mokslo metams

Artėjant mokslo metams, reikia pasiruošti ne tik sąsiuvinius ir rašiklius, bet ir technologijas efektyviam mokymuisi. Pristatome „Microsoft“ įrankių paketą, skirtą šiems mokslo metams. skaityti »

Išankstiniai „Samsung Galaxy Note 7“ užsakymai rodo didžiulę paklausą Baltijos šalyse

„Samsung Electronics“ praneša, jog praėjus savaitei nuo išankstinių užsakymų pradžios, naujojo „Galaxy Note 7“ flagmano užsakymai Europoje sulaukė didžiulio susidomėjimo. skaityti »

IFA 2016 parodoje LG pristatys HDR galimybes

„LG Electronics“ (LG) bendradarbiauja su gerai žinomais vaizdo transliuotojais ir techninio turinio tiekėjais, kad pademonstruotų HDR technologijos galimybes tarptautinėje elektronikos technologijų parodoje IFA 2016. skaityti »

Ką turėtų žinoti tėvai, pirkdami vaikui naują kompiuterį

Psichologė Asta Petrulienė pažymi, kad neretai vaiko technologinį išprusimą tėvai stabdo bijodami galimų grėsmių – kad vaikas nemokės žaisti įprastais žaislais, skaityti popierinių knygų, o ne internetinės dėlionės jų nesudomins. skaityti »

RRT skelbia išankstinius elektroninių ryšių rinkos 2016 m. II ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia išankstinius 2016 m. antrojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »

Kaip išsirinkti išmanųjį telefoną su ilgai veikiančia baterija?

Spartus mobiliųjų įrenginių technologijų vystymasis ne visada turi galingas baterijas, todėl dažnas naudotojas skundžiasi greitai išsikraunančiu telefonu. skaityti »

40 greitųjų „Excel“ komandų, kurias būtina žinoti

Beveik visi naudojasi programa „Excel“, tačiau daugelis bereikalingai išeikvoja galybę laiko bandydami atlikti tam tikrus veiksmus, kuriems yra kur kas trumpesnis kelias. Pateikiame 40 patogiausių „Excel“ komandų, kurias žinoti tikrai verta. skaityti »

Skelbiamas geriausių nešiojamųjų kompiuterių sąrašas

Pateiktas geriausių ir ypač mobilių nešiojamųjų kompiuterių sąrašas, sudarytas remiantis www.techradar.com apžvalgininkų pateiktais atskirtų modelių vertinimais ir rekomendacijomis. skaityti »

Asmeninė debesų saugykla striukėje

JAV Alabamos universiteto inžinieriai sugalvojo įdiegti privačią debesų saugyklą į striukę. skaityti »