„iView Multimedia“ galės naudotis ir „Windows“ vartotojai.
Publikuota:
2003 m. kovo 15 d. šeštadienis
„Apple Mac“ vartotojai gerai žino „iView Multimedia“ – septynerius metus buvo labai populiari multimedijos failų tvarkymo programa, skirtas „Mac“ operacinei sistemai. „CeBIT 2003“ parodos metu Jungtinės Karalystės programinės įrangos gamintoja „iView Multimedia“ pademonstravo „Windows“ operacinei sistemai pritaikytą versiją, kuri, pasak ekspertų, gali būti geriausia skaitmeninių fotografijų bei kitų multimedijos objektų tvarkymo priemonė.
Programa, skirta „Windows“ sistemai, turėtų būti išleista šio mėnesio pabaigoje tuo pačiu pavadinimu kaip ir pritaikyta „Mac“ sistemai. Versija bus suderinama su „Windows 98“ ir vėlesnėmis sistemomis ir nereikalaus labai galingo asmeninio kompiuterio.
Iš daugybės programos ypatybių galima išskirti keletą svarbiausių:
Paprasta komentarų rašymo ir skirstymo į kategorijas sistema
Duomenų įkėlimas (importavimas) „drag and drop“ principu
Paprastas interneto puslapių kūrimo mechanizmas
Dubliavimo galimybė (failų atsarginės kopijos)
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Kompanija „Alibaba“, valdanti Kinijos el. komercijos rinką, nusprendė atlikti savo antrinės įmonės – interneto parduotuvės „Taobao“ – reorganizaciją.
skaityti »
Kompanija „Kaspersky Lab“ nustatė romantiško elgesio ypatumus socialiniuose tinkluose.
skaityti »
JAV technologijų kompanija „Dell EMC“ pristatė atnaujintą „Latitude“ kompiuterių liniją, specialiai pritaikytą mokiniams ir mokytojams.
skaityti »
Net 86 proc. Lietuvos gyventojų, pirkdami išmanųjį, jį rinktųsi pagal parduotuves, skelbiančias apie geriausius kainų pasiūlymus – rodo rinkos tyrimas.
skaityti »
Naujausius telefonus „Samsung Galaxy A5“ ir „Galaxy A3“ galima įsigyti ir Lietuvos parduotuvėse.
skaityti »
Kompanija „Google“ nusprendė sukurti dirbtinį intelektą, kuris pats gamintų dirbtinio intelekto sistemas.
skaityti »
Technologijos tobulėja. Tai, kas kadaise atrodė fantastika, tampa realybe.
skaityti »
Nesvarbu, ar savo telefone laikote per kelias dešimtis programėlių, ar priklausote tai žmonių grupei, kuri joms apskritai abejinga – yra tokių programėlių, kurias „Android“ telefonų savininkai turėti privalo.
skaityti »
Paskutiniai keleri metai technologijų pasaulyje buvo pakankamai audringi, tačiau 2017-ieji žada būti ne mažiau ramūs tiek verslui, tiek eiliniam vartotojui.
skaityti »
Pranešama, kad kompanija „Cisco Systems Inc.“ susitarė dėl programinės įrangos gamintojos „AppDynamics Inc“ įsigijimo už 3,7 mlrd. JAV dolerių.
skaityti »
Stenfordo universiteto mokslininkai išrado ličio jonų bateriją su įtaisytu „gesintuvu“, kuris suveikia, jei baterijos temperatūra pakyla.
skaityti »