„Cisco“ ir „Microsoft“ pavers perėjimą „į debesį“ paprastesniu

Publikuota: 2015 m. kovo 31 d. antradienis

Šiuolaikiniai debesų sprendimai reikalauja ryšio tarp techninių ir programinių priemonių, saugyklų, tinklo resursų. Pristatydami rinkoje naują paslaugą, operatoriai susiduria su būtinybe valdyti sudėtingą ir brangiai kainuojančią infrastruktūros bei papildomų elementų integraciją.

Siekdamos padėti spręsti šią problemą, kompanijos „Cisco“ ir „Microsoft“ pasiūlė integruotą sprendimą „Cisco Cloud Architecture for the Microsoft Cloud Platform“. Jis turėtų pagreitinti paslaugų kūrimą, supaprastinti perėjimą „į debesį“ ir sumažinti sąnaudas. „Cisco Cloud Architecture for the Microsoft Cloud Platform“ jungia „Windows Azure Pack“ ir „Cisco Application Centric Infrastructure“ („Cisco ACI“).

Sprendimą „Cisco Cloud Architecture“, skirtą kompanijos „Microsoft“ virtualiai platformai, sudaro struktūriniai blokai, kuriuos naudodami paslaugų teikėjai gali peržengti tradicinio infrastruktūros kaip paslaugos pasiūlymo ribas. Operatoriai gauna galimybę teikti užsakovams mišrius sprendimus, kuriuos sudaro infrastruktūra kaip paslauga, platforma kaip paslauga ir programinė įranga kaip paslauga.

„Cisco“ ir „Microsoft“ technologijų integravimas turėtų ženkliai optimizuoti operatorių verslą. „Windows Azure Pack“ ir „Cisco ACI“ leidžia partneriams operatyviai teikti įvairias paslaugas (tinklo paslaugas, paslaugos atkūrimą gedimo atveju, didelių duomenų apdorojimą ir kt.) naudojant „DevOps“ modelį, mažinant išlaidas ir paspartinant investicijų grąžą.

Abi minėtos bendrovės taip pat planuoja sukurti kompleksišką pristatymo rinkoje metodiką – pradedant paslaugos idėja, baigiant paklausos ir lojalumo palaikymu. Tai turėtų padėti verslui sumažinti pirmines išlaidas ir pristatymo rinkoje riziką.

 

Šaltinis: astera.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »