„Cisco“ įsigijo bendrovę „Virtuata“

Publikuota: 2012 m. liepos 23 d. pirmadienis

Kompanija „Cisco“ įsigijo privačią bendrovę „Virtuata“, įregistruotą Kalifornijos valstijoje. „Virtuata“ siūlo novatoriškų informacijos apsaugos sprendimų. Dirbdamos kartu „Cisco“ ir „Virtuata“ tikisi palaikyti aukštą ir patikimą virtualių mašinų apsaugą, o tai savo ruožtu leis užsakovams pagreitinti daugiafunkcių debesijos infrastruktūrų diegimą.

Debesų technologijos radikaliai keičia rinkos situaciją. Kai užsakovai perkelia savo operacijas į „debesis“, jiems nemažai nerimo kelia informacijos saugumo problema, nes debesijos infrastruktūroje veikia daugybė įvairių taikomųjų programų, dalykinių padalinių ir net įmonių. Kadangi vis daugiau darbinių susitarimų perkeliama į „debesis“, auga jų apsaugos poreikis. Bendrovės „Virtuata“ įsigijimas – apgalvotas „Cisco“ strateginis žingsnis, susijęs su unifikuotų duomenų apdorojimo centrų kūrimu. Tokie centrai garantuoja saugų ryšį tarp atskirų asmenų ir įmonių, programų ir duomenų virtualioje aplinkoje ir „debesyse“.

Be to, įsigijusi „Virtuatą“, „Cisco“ sutvirtina savo pozicijas kuriant nuosavas technologijas, įsigyjant kitas įmones ir plėtojant partnerių bendradarbiavimą. Tai visiškai atitinka „Cisco“ strategiją, kuri numato novatoriškų virtualių sprendimų, debesų ir saugumo technologijų kūrimą bei talentingų darbuotojų pritraukimą.

„Virtuata“ darbuotojai įsijungs į „Cisco“ padalinį, kuriantį sprendimus duomenų apdorojimo centrams. Padaliniui vadovaus vyresnysis kompanijos viceprezidentas David Yen.

Šaltinis: prodigital.su
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »