„Cisco“ pristatė tris naujas bendradarbiavimo priemones – šįkart asmeniniam naudojimui

Publikuota: 2014 m. birželio 12 d. ketvirtadienis

Darbo erdvės kinta labai sparčiai – nuolat stebimas žmonių darbo, bendravimo ir verslo valdymo metodų tobulėjimas. Žmonės dabar privalo bendradarbiauti bet kada ir bet kur. Todėl „Cisco“ pateikia tris naujas asmeninio bendradarbiavimo priemones, tinkamas generaliniam direktoriui, bet įkainotas taip, kad pasiektų kiekvieną darbuotoją. 

Naujosios bendradarbiavimo priemonės padės be techninių trukdžių kartu dirbti tos pačios arba skirtingų įmonių darbuotojams. Dvi iš pristatomų trijų bendro darbo priemonių – DX70 ir DX80 – yra statomos ant darbo stalo ir darbuotojus aprūpina nauja protinga garso technologija ir HD kokybės vaizdu. Trečioji priemonė, Bendradarbiavimo susitikimų kambarys (angl. Collaboration Meeting Room - CMR), yra debesyje.

Daugelis darbo stalų yra užgriozdinti skirtinga įranga atskiroms funkcijoms atlikti, pavyzdžiui, tik skambučiams skirti telefonai, kameros, monitoriai. Kai yra tiek daug skirtingos įrangos atskiroms užduotims atlikti, padidėja įmonės išlaidos ir informacinių technologijų administratorių darbo apimtis. „Cisco“ siekia tai išspręsti „Android“ pagrindu veikiančiais įrenginiais DX70 ir DX80. Abu sprendimai veikia naudodamiesi vadinamuoju „protinguoju artimumu“ (angl. Intelligent Proximity) – technologija, dėl kurios vartotojai gali sujungę du telefonus prieiti prie savo skambučių istorijos ir kontaktų bei peradresuoti skambučius pokalbio metu.

„Panašiai kaip išmanieji telefonai sukėlė revoliuciją mūsų gyvenime, suteikdami  judėjimo laisvę, taip DX70 ir DX80 keičia mūsų darbinį gyvenimą, modernizuodami ir supaprastindami prieigą prie mums svarbiausių įrankių ir programų. Protingojo artumo savybė užtikrina, kad vartotojai galėtų tuoj pat pasiekti savo skambučių istoriją ir kontaktus, o tai padeda gerinti verslo veiklos rezultatus, – teigia „Cisco“ verslo vadovas Lietuvai Jonas Bačinskas. – Šiuolaikiniame versle ne tik aukščiausias pareigas užimantys darbuotojai turi būti aprūpinti priemonėmis, leidžiančiomis tą pačią akimirką bendradarbiauti be techninių trukdžių. Aukštos kokybės bendradarbiavimo technologijos yra skirtos visiems ir nuo šiol nebėra tiesiog „geros turėti“. Jos yra „privalomos turėti“.

DX70 ir DX80 sujungia „Cisco“ HD  kokybės vaizdą, aukštos klasės garsą ir žiniatinklio konferencijas su verslo programomis ir žiniatinklio naršymo programomis viename įrenginyje. DX80 dar turi ir naują ypatybę, protingąją garso įrangą (angl. Intelligent Audio), kuri užtikrina, kad vartotojas girdi tai, ką mato.

„Cisco“ Bendradarbiavimo susitikimų kambariai sujungia „Telepresence“ galią su „WebEx“ lygiu ir lankstumu. Bendradarbiavimo susitikimų kambariai leidžia kiekvienam turėti savo asmeninę, privačią bendradarbiavimo erdvę debesyje. Šiuose kambariuose gali būti rengiami susitikimai, prie kurių dalyviai prisijungia bet kuriuo įrenginiu ar iš bet kurios platformos, t.y. „Cisco“ arba bet kurios standartinės platformos ar programinės įrangos, tokios kaip „Microsoft Lync“. Be to, „Cisco“ bendradarbiavimo kambariai gali sutalpinti daugiau vartotojų tuo pačiu metu nei bet kuris kitas verslo klasės sprendimas rinkoje.

Dar viena naujiena yra nauja IP telefono 8800 serija, kurio audio kokybė yra geriausia iš visų iki šiol „Cisco“ pagamintų IP telefonų. DX70, DX80, Bendradarbiavimo susitikimų kambariai ir IP telefono 8800 seriją pristatyti renginyje „Cisco Live 2014“. Jame „Cisco" taip pat pranešė apie savo infrastruktūros pasiūlymų atnaujinimus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »