„Creative Zen Stone Plus“ MP3 grotuvai

Publikuota: 2007 m. birželio 21 d. ketvirtadienis

ZEN Stone
Pasaulinė įrangos skaitmeninėms pramogoms kūrėja „Creative“ ketvirtadienį, Europos muzikos dienos proga, pristatė MP3 grotuvą „Zen Stone Plus“. Liepos mėnesį Lietuvos parduotuvėse pasirodysiantis nedidelis ir lengvas 2 gigabaitų talpos grotuvas su daugybe naudingų funkcijų kainuos maždaug 225 litus.

„Prieš mėnesį rinkai pristatėme mažų ir nebrangių grotuvų seriją “Zen Stone„, kurie jau spėjo susilaukti populiarumo. Tikimės, kad vartotojams patiks ir naujasis grotuvas “Zen Stone Plus„, turintis dvigubai didesnę atmintinę, radiją bei daug kitų naudingų funkcijų“, – teigė „Creative“ valdybos pirmininkas ir vykdantysis direktorius Sim Wong Hoo (Simas Vongas Hu).

ZEN Stone
Nedideliame „Zen Stone Plus“ ekrane galima patogiau naršyti po grotuve esančius katalogus ir išsirinkti dainas klausymuisi. Norint tiesiog klausytis muzikos, tereikia pasirinkti atsitiktinės tvarkos grojimo funkciją (angl. shuffle). Grotuve taip pat integruotas radijo imtuvas, laikrodis su laikmačiu, balso įrašymo ir garso korektoriaus funkcijos.

„Zen Stone Plus“ grotuvai yra šešių spalvų – juodos, baltos, raudonos, mėlynos, rožinės ir žalios. Nedidelį grotuvą su apvaliais kraštais patogu laikyti delne, jo 2 gigabaitų talpos atmintinėje telpa iki 1000 muzikos kūrinių.

Kartu su naujuoju „Zen Stone Plus“ bus galima įsigyti ir įvairių priedų, tarp kurių – nešiojama garsiakalbių sistema „TravelSound Zen Stone“, įvairių spalvų grotuvo dangteliai, prie žasto ir prie riešo tvirtinami dėklai bei patogus dėklas su žiedu raktams kabinti.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Sony“ pristato šešias kompaktiškų objektyvų spektro naujoves

„Sony“ pristato naujus objektyvus, kurių kompaktiškame korpuse sutelktos aukščiausio lygio optikos ypatybės ir kurie išsiskiria atsparumu nepalankiam aplinkos poveikiui. skaityti »

„Sharp“ laimėjo du „CEATEC Innovation Awards“ apdovanojimus

„CEATEC 2013 Innovation Awards“ laimėtojai buvo paskelbti per „CEATEC JAPAN 2013“. „Sharp“ buvo apdovanota dviejose iš dvylikos konkurso kategorijų: Elektroniniai komponentai ir Pramoninis dizainas. Be prizus laimėjusių gaminių tarp aukščiausias vietas užėmusių finalininkų buvo ir kitos trys inovacijos iš „Sharp“. skaityti »

Tyrimas: vartotojai labiausiai patenkinti „iPhone“ telefonais

Tyrimus atliekanti kompanija „J.D. Power“ paskelbė antrąją šiais metais ataskaitą, kuri atspindi vartotojų pasitenkinimą įvairiais mobiliaisiais įrenginiais. skaityti »

„Sony“ pristatė funkcionalų fotoaparatą „Cyber-shot RX10“

Naujasis „Sony“ fotoaparatas „Cyber-shot RX10“, siūlantis patogią alternatyvą profesionalių DSLR fotoaparatų savininkams, geba be daugybės papildomų fototechnikos priedų užtikrinti neprilygstamą nuotraukų kokybę. skaityti »

Inovatyvūs „Sony“ fotoaparatai „α7R“ ir „α7“ keičia fotografijos dėsnius

„Sony“ pristato laukiamiausias profesionalių fotografų ir fotografijos entuziastų naujoves – pilnakadrius fotoaparatus „α7R“ ir „α7“. skaityti »

Naujieji HP mobilieji kompiuteriai pasižymi elegantiška išvaizda

Atnaujinti verslui skirti „Ultrabook“ tipo „HP EliteBook“ ir „HP ProBook“ nešiojamieji kompiuteriai – stilingi, lengvi, patrauklūs,bet saugūs ir patikimi, tenkinantys įvairių vartotojų poreikius. skaityti »

Pristatytas išmanusis telefonas „HTC One Max”, atpažįstantis pirštų atspaudus

Taivanio bendrovė HTC pristatė naują išmanųjį telefoną „HTC One Max“. Padidinta šių metų flagmano „HTC One“ versija 5,9 colio ekranu ne tik perims visas pagrindines „HTC One“ technines charakteristikas bei funkcines galimybes, bet ir mokės nuskaityti pirštų atspaudus. skaityti »

Išmanusis telefonas „LG Optimus L9 II“ – jau Lietuvoje

„LG Electronics“ (LG) pristatė galingiausią „L“ serijos modelį – „LG Optimus L9 II“ (modelis: D605). Naujasis modelis turi daugelį pirmtako „Optimus L9“ savybių, „L“ serijos šeimai būdingą vartotojo sąsają ir bus siūlomas patrauklia kaina. skaityti »

„Microsoft“ pranešė, kada nutrauks „Windows XP“ techninį palaikymą

Bendrovė „Microsoft“ pranešė savo operacinės sistemos „Windows XP“ techninį palaikymą nutrauksianti 2014 m. balandžio 8 dieną. skaityti »

„Panasonic“ traukiasi iš plazminių televizijų rinkos

Japonijos kompanija „Panasonic“ iki 2014 metų kovo ketina pasitrauti iš plazminių televizorių gamybos. skaityti »