Dar viena „staigmena“ HP spausdintuvų vartotojams

Publikuota: 2003 m. gegužės 2 d. penktadienis
Bendrovė „Hewlett-Packard“, kuri yra viena iš spausdintuvų rinkos lyderių, rašalinių spausdintuvų vartotojams pateikė dar vieną nemalonią staigmeną. Prieš kurį laiką bendrovė ėmė montuoti į rašalo kasetes specialius lustus, neleidžiančius jų iš naujo pripildyti. Dabar sugalvota kasetėse įtaisyti laikrodinį mechanizmą, ribosiantį jų galiojimo laiką. Taigi pasibaigus kasetės galiojimo laikui spausdintuvas nebespausdins, net jeigu kasetė bus pilna rašalo.

Kaip pranešama „The Inquirer“ tinklapyje, vienas iš korporatyvinių brangaus „HP BusinessJet 2200C“ spausdintuvo vartotojų jau susidūrė su tokia problema. Šiame spausdintuve yra atskiros kasetės spalvotam ir juodam rašalui. Spausdintuvas nustojo spausdinti, kadangi baigėsi mėlyno rašalo kasetės galiojimo laikas.

HP aptarnavimo tarnyboje vartotojui buvo paaiškinta, kad kasetės galiojimo laikas skaičiuojamas arba nuo jos įstatymo į spausdintuvą momento (tokiu atveju galiojimo trukmė yra 30 mėnesių), arba nuo kasetės pagaminimo datos (šiuo atveju galiojimo trukmė – 4,5 metų). Pasibaigus vienam iš šių terminų, spausdintuvas nustoja veikti, nors ant pačios rašalo kasetės nurodytas galiojimo laikas – 2,5 metų nuo pagaminimo.

„Hewlett-Packard“ šio laikrodinio mechanizmo įstatymą aiškina rūpesčiu dėl vartotojo – neva kasetės, kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs, negali užtikrinti reikiamos kokybės spausdinimo. Be to, „Hewlett-Packard“ pasiūlė ne visiškai išnaudotų, tačiau pasibaigusio galiojimo termino kasečių keitimo paslaugą – tokias kasetes bus galima pakeisti su nuolaida.

Tačiau apsukresni vartotojai jau surado būdą, kaip galima šią problemą išspręsti. Jeigu išlaidauti naujai kasetei nesinori, spausdintuvą galima „apgauti“. Tam reikia „atsukti“ atgal sisteminę datą kompiuteryje, prie kurio prijungtas spausdintuvas. Tiesa, toks būdas tinka ne visada.
Šaltinis: www.rol.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (27)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »