Viena iš personalinių kompiuterių pasaulinės rinkos lyderių, kompanija „Dell“ pradėjo aktyvų įsiveržimą į buitinės elektronikos rinką
Publikuota:
2003 m. spalio 1 d. trečiadienis
Viena iš personalinių kompiuterių pasaulinės rinkos lyderių, kompanija „Dell“ pradėjo aktyvų įsiveržimą į buitinės elektronikos rinką. Ji ruošiasi išleisti kelis skaitmeninius muzikos grotuvus ir televizorius, o taip pat atidaryti virtualią muzikos parduotuvę.
Spalio 21-ąją „Dell“ oficialiai išleidžia televizorių su 17-os colių skystų kristalų ekranu. Tai bus universalus ekranas kurį galima naudoti ir kaip kompiuterio monitorių. Verta paminėti, kad šio televizoriaus ekrane bus galima žiūrėti didelio ryškumo (HDTV) televizijos programas.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Kompanija „Alibaba“, valdanti Kinijos el. komercijos rinką, nusprendė atlikti savo antrinės įmonės – interneto parduotuvės „Taobao“ – reorganizaciją.
skaityti »
Neseniai sukurtas kompanijos „Microsoft“ padalinys „Microsoft Devices Group“ paskelbė apie šiuo metu rinkoje pigiausią išmanųjį telefoną „Nokia Lumia 530“, kurio kaina tesiekia 84 eurus (apie 300 Lt).
skaityti »
Kompanijos „ABI Research“ analitikai Nyderlandų bendrovę „Gemalto“ pripažino vyriausybinių ir sveikatos priežiūros elektroninių dokumentų tiekimo lydere.
skaityti »
Pasaulinė informacinių technologijų kompanija „Cisco“ pirmauja laidinių ir belaidžių tinklų sprendimų kūrimo sektoriuje.
skaityti »
LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąjį mobilųjį žaidimą, pritaikytą telefono dėklui „QuickCircle“.
skaityti »
Kompanijos „Microsoft“ mobiliųjų įrenginių padalinio vadovas Stephenas Elopas (Stephen Elop) pranešė, kad „Microsoft“ stabdo išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema gamybą.
skaityti »
Praėjusiais metais sklido gandai, kad bendrovė „Microsoft“ nupirko kompaniją „Nokia“, tačiau vėliau paaiškėjo, jog „Microsoft“ įsigijo tik įmonės „Nokia“ mobiliųjų telefonų gamybos padalinį Suomijoje.
skaityti »
Viena didžiausių elektronikos gamintojų bendrovė „Dell“ siekia savo 2020 metų tikslo ir įsipareigoja plėsti energiją taupančių produktų portfelį.
skaityti »
„LG Electronics“ (LG) pristato išmanųjį telefoną „G3 s“, mažesnįjį flagmano „G3“ variantą.
skaityti »
Informacinių technologijų kompanijos „Apple“ ir IBM paskelbė apie užmegztą tarpusavio bendradarbiavimą, kurį pačios įvardija kaip vieną reikšmingiausių įvykių įmonių istorijoje.
skaityti »
Informacinių technologijų kompanija „Cisco“ paskelbė planuojanti kurti globalų debesų technologija pagrįstą sprendimą – didžiausią pasaulyje debesų tinklą.
skaityti »