Viena iš personalinių kompiuterių pasaulinės rinkos lyderių, kompanija „Dell“ pradėjo aktyvų įsiveržimą į buitinės elektronikos rinką
Publikuota:
2003 m. spalio 1 d. trečiadienis
Viena iš personalinių kompiuterių pasaulinės rinkos lyderių, kompanija „Dell“ pradėjo aktyvų įsiveržimą į buitinės elektronikos rinką. Ji ruošiasi išleisti kelis skaitmeninius muzikos grotuvus ir televizorius, o taip pat atidaryti virtualią muzikos parduotuvę.
Spalio 21-ąją „Dell“ oficialiai išleidžia televizorių su 17-os colių skystų kristalų ekranu. Tai bus universalus ekranas kurį galima naudoti ir kaip kompiuterio monitorių. Verta paminėti, kad šio televizoriaus ekrane bus galima žiūrėti didelio ryškumo (HDTV) televizijos programas.
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.
Populiariausi straipsniai
Kompanija „Alibaba“, valdanti Kinijos el. komercijos rinką, nusprendė atlikti savo antrinės įmonės – interneto parduotuvės „Taobao“ – reorganizaciją.
skaityti »
„Buyers Laboratory“ (BLI), nepriklausoma organizacija, vertinanti dokumentų atvaizdavimo įrenginius ir sprendimus, įvertino „Sharp“ gaminius dviem „Metų pasirinkimo“ apdovanojimais.
skaityti »
Kompanija „LinkedIn“ ketina parduoti dalį savo akcijų.
skaityti »
„Microsoft“, ką tik įsigijusi „Nokia“, ketina Suomijoje statyti informacijos apdorojimo centrą.
skaityti »
„Samsung Electronics Co., Ltd. pristatė „Galaxy Gear“ – stilingo dizaino „Premium“ klasės prietaisą su išmaniojo įrenginio ryšio sistemomis.
skaityti »
Skirtingai nei anksčiau, šį kartą kompanija „Apple“ atskleidė visas detales apie naujos kartos „iPhone“.
skaityti »
Kompanija HTC pristatė naują priedą išmaniesiems telefonams „HTC Mini+“, kuris yra skirtas skambinti arba atsiliepti į skambučius.
skaityti »
Kiekvieną dieną išmaniaisiais telefonais užfiksuojama milijonai kasdienio gyvenimo akimirkų, ir tokių nuotraukų skaičius nuolatos auga.
skaityti »
„LG Electronics“ (LG) Berlyne vyksiančioje IFA 2013 technologijų parodoje pristatys naujausią OLED televizoriaus modelį GALLERY OLED TV (Modelis 55EA8800).
skaityti »
„Canon“, profesionalams skirtų vaizdo technologijų lyderė, pristato novatoriškos serijos „Cinema EOS“ vaizdo kamerų funkcijų patobulinimus, taip pat naują 35 mm EF „Cinema“ objektyvą.
skaityti »
Įmonė „Acer“ paneigė gandus apie tai, kad kai kurie investiciniai bankai planuoja siūlyti „Lenovo“ arba ASUS jungtis su „Acer“.
skaityti »